Insurgency: Sandstorm Steam fiyatına zam geldi!

Metin Eren Türkmen

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
6
Yer
İstanbul
1654200756437.png

Evet zam gelen oyunlar kervanına Sandstorm'da katıldı arkadaşlar. Oyunun 85 TL olan fiyatı (indirimlerde 42,50 TL'ye düşüyordu) 300 TL'ye yükseltildi.

Zamanında 40 TL gibi bir fiyata almıştım. Alışsak iyi ederiz. Malum Türk lirası her geçen gün değer kaybediyor neredeyse. Bütün oyunlara gelecektir bu tarz zamlar diye tahmin ediyorum.

Eki Görüntüle 1407436
Evet zam gelen oyunlar kervanına Sandstorm'da katıldı arkadaşlar. Oyunun 85 TL olan fiyatı (indirimlerde 42,50 TL'ye düşüyordu) 300 TL'ye yükseltildi.
Hocam konusu 1 hafta önce açılmıştı. Zamlanalı 1 haftadan fazla oldu. 42.5 TL indirimdeydi. Zam gelir diye aldım. İndirim bittikten sonra oyun zamlandı. Şu anki fiyatıyla 30 dolar 300 TL ediyor. Tabi ki bu oyun için aşırı yüksek fiyat.
Yaz indirimlerinde oyunun normal fiyatına, indirimli halini alırız artık sağlık olsun.
150 TL, 90 TL etmeyecek maalesef.

Hocam konusu 1 hafta önce açılmıştı. Zamlanalı 1 haftadan fazla oldu. 42.5 TL indirimdeydi. Zam gelir diye aldım. İndirim bittikten sonra oyun zamlandı. Şu anki fiyatıyla 30 dolar 300 TL ediyor. Tabi ki bu oyun için aşırı yüksek fiyat.
Evet başka bir konu başlığı altında açılmış şimdi gördüm, istek listemdeki oyunları yaz indiriminde almam gerekecek onlara da zam gelirse oyun oynamak hayal olacak gibi duruyor. Zaten iyice lüks oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı