Insurgency Sandstrom vs Squad vs HLL

asilaslan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, onceden almak istedigim oyunlar arasinda ciddi kararsizim şu an Steam indirimleri varken almak istiyorum. Gerçekçi savas atmosferi istedigim icin 3 oyun belirledim ( Squad 53 TL - hell let loose 100 TL ve Insurgency sandstrom 150 TL ) şu anki indirimli fiyatlari bunlar ve oyuna sahip arkadasim yok yani tek girip takimlara katilacağım. Ondan dolayi kararsizim bayağı 230 TL gibi bir bütçem var ve doğru karar vermem lazim. Sizce hangisini alayim bu 3 oyundan?

Squad Biraz sabır gerektiren bi oyun kendi kafana göre takılamazsın ve oyunda çekingen olmaman gerek konuşarak tadı çıkıyor oyunun ancak Insurgency daha cs gibi ancak çok daha eğlenceli ve içine gömülebileceğiniz bi oyun hell let loose'u bilmiyorum kusurabakmayın benim tercihim devamlılık için Insurgency olurdu

Squad biraz sabır gerektiren bir oyun kendi kafana göre takılamazsın ve oyunda çekingen olmaman gerek konuşarak tadı çıkıyor oyunun ancak Insurgency daha CS gibi ancak çok daha eğlenceli ve içine gömülebileceğiniz bir oyun hell let Loose'u bilmiyorum kusurabakmayın benim tercihim devamlılık için Insurgency olurdu.

Insurgency şu an icin 150 TL eder mi zira daha fazla indirim olacagini sanmiyorum şu an icin.

Hocam üçü de birbirinden güzel oyunlar cidden. Ama benim favorim Insurgency Sandstorm. Grafikleri, oynanışı ve özellikle silahları cidden harika. Eğer sisteminiz iyi ise öneririm. Ben GTX 1650 I59300H 16GB Ram (LAPTOP) ile orta ayarlarda 40-60 FPS arası oynuyorum.

Hocam üçü de birbirinden güzel oyunlar cidden. Ama benim favorim Insurgency Sandstorm. Grafikleri, oynanışı ve özellikle silahları cidden harika. Eğer sisteminiz iyi ise öneririm. Ben GTX 1650 I59300H 16GB Ram (LAPTOP) ile orta ayarlarda 40-60 FPS arası oynuyorum.
Ek olarak, ben oyunu zamanında /zam yemeden önce, 40 TL gibi bir fiyata almıştım.

Hocam üçü de birbirinden güzel oyunlar cidden. Ama benim favorim Insurgency Sandstorm. Grafikleri, oynanışı ve özellikle silahları cidden harika. Eğer sisteminiz iyi ise öneririm. Ben GTX 1650 i5 9300H 16 GB RAM (laptop) ile orta ayarlarda 40-60 FPS arası oynuyorum.

Ek olarak, ben oyunu zamanında /zam yemeden önce, 40 TL gibi bir fiyata almıştım.

Peki oyuncusu var mi genelde oyuncu yok demisler yorumlar da.

Kesinlikle değecek bir oyun daha fazla indirime girmez yaz indirimi genelde en fazla indirime girilen yer olduğu için bence daha düşmez.
Oyuncusu varmi serverlar ne durumda

Steam'de topluluk merkezinden öğrenebilirsin.

444.jpg
4222.jpg

Geri
Yukarı