Intel Arc Duyuruldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Intel Arc

Intel, Arc markası ile NVIDIA ve AMD karşısına yeni bir rakip çıkarıyor. Intel, birden fazla nesli kapsayacak ve donanım, yazılım ve hizmetler de dahil olmak üzere bir dizi ürünü kapsayacak Arc adlı yeni bir grafik teknolojisi markasını duyurdu. Duyuru, Intel Arc ürün özelliklerinin oynadığımız oyunları nasıl geliştirebileceğini gösteren bir video içeren Intel’in kendi web sitesi […]

Devamı: Intel Arc Duyuruldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Dostlarım beni aydınlatırsanız sevinirim, Ryzen APU'lar gibi Intel'de APU işlemcimi çıkaracak yani?

NVIDIA'da işlemci yapmaya kızışırsa tam olur. Hem AMD'den hem Intel'den bir güzel intikamını alır.
Intel X86 lisansını NVIDIA'ya verme salaklığını yapmaz derdim de ARM'a geçeceğiz gibi bir kaç yıla. Asıl o zaman işler karışacak, umarım o zaman da Apple işlemcileri OEM satmaya başlar (%1'den düşük bir şey bu :D)

Intel X86 lisansını NVIDIA'ya verme salaklığını yapmaz derdim de ARM'a geçeceğiz gibi bir kaç yıla. Asıl o zaman işler karışacak, umarım o zaman da Apple işlemcileri OEM satmaya başlar (%1'den düşük bir şey bu :D)
Intel zamanında mahkemeyi kaybetmeseydi ve hata yapmasaydı falan şu anda AMD bu piyasada olmazdı sanırım. Biraz garip bir olay. :D Gerçi tekel olduğu için vermek zorundaydı, önü açılmalıydı bu sektörün ve iyi ki de açıldı.

Geri
Yukarı