Intel Celeron işlemcili laptop alınır mı?

Önermem kanser eder insanı. Azıcık daha üstüne koyup 2000 - 2500 TL segmentinde laptop almanız. Celeron işlemcili laptopa ssd taksanız bile işlemci darboğazı ssd diskten alınan verimi hissettirmez size. Ölü yatırım olur. Bana bedava verseler almam. 😀

Tecrübe sahibi değilim fakat. i3 2. nesil işlemcili dizüstü bilgisayarım ile film izlemek bile 720P'de limitlerde sayılır. Keza internette gezinmek için bile canını sıkabilir diye düşünüyorum. Elbette karar senin belki SSD ile daha canlı ve iş görür Celeron işlemcili dizüstü bilgisayarlar olabilir ancak genel olarak alınmaması düşüncesindeyim.2. el alma gayretinde belki kondisyonu yerinde belirttiğin fiyatlarda daha iyi i3 işlemcili dizüstü bulabilirsin belki.

İndirimler varken 1500 TL'ye kadar laptop bakıyorum babam için. Kullanım amacı sadece internet olacak. Bu fiyatlarda Intel Celeron nxxx işlemcili laptoplar var. Uzun kullanım ömrü sağlar mı yoksa kısa zamanda pişman ettirir mi? Özellikle kullanan kişiler yorum atabilirse memnun kalırım.

Alınmaz. En basit işlerde bile performansı memnun etmez. Celeron serisi yıllardır böyle. Mümkünse Pentium işlemcili modellere bakmanızı öneririm. Celeron ya da Atom işlemcili laptoplardan uzak durun.

Alınır ama onunla oyun oynamaya kalkmayın oyun oynamak istiyorsanız core i5.i7 ve i3 lazım celeron sadece internette gezinmek ve ofis işlerini yapma için yapılmış yoksa celeron almayın

Alınır ama onunla oyun oynamaya kalkmayın oyun oynamak istiyorsanız core i5.i7 ve i3 lazım celeron sadece internette gezinmek ve ofis işlerini yapma için yapılmış yoksa celeron almayın
Konu 1 yıl önce açılmış, cevap yazmadan önce tarihe bakın. Yakın zamanda atılmış bir mesaja cevap vermek istiyorsanız o mesajı alıntılayın.

İndirimler varken 1500 TL'ye kadar laptop bakıyorum babam için. Kullanım amacı sadece internet olacak. Bu fiyatlarda Intel Celeron nxxx işlemcili laptoplar var. Uzun kullanım ömrü sağlar mı yoksa kısa zamanda pişman ettirir mi? Özellikle kullanan kişiler yorum atabilirse memnun kalırım.
Ben Gayet Memlunum Fakat SSD Varsa Daha İyi Olur Ben SSD Li Kullanıyorum Şuan

Geri
Yukarı