Intel Core 2 Duo E4600 vs Core 2 Duo E2220

metmellow

Decapat
Arkadaşlar ben dün ekran kartı yeniledim ve 1 GB DDR2 RAM daha ekledim. Markası ATI Radeon HD 4650. GTA VI 'ü en düşükte bile oynayamaz iken şu an orta ayarlarda güzel oynuyor. Ara sıra FPS düşse de genel olarak memnunum. Şimdi bendeki işlemci Core 2 Duo'e4600. Bir abide birsürü işlemci var baktım çoğu Pentium serisi. Core 2 Duo serilerinden E4500 var benimkinin bir altı zaten. NET'ten baktım ama E2220 daha iyi gibi duruyor. Önerisi düşüncesi olan yardım edebilecekler yanıtlarsa sevinirim. Sistem özelliklerim:
İşlemci Core 2 Duo E4600
RAM 4 GB DDR2
Ekran kartı ATI Radeon HD 4650
İşletim sistemi Windows 7 Professional 32 Bit (64 Bit'e yükseltmeyi düşünüyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aralarında pek fark yok denecek kadar az, çok bir şey fark etmez. Anakartınız Gigabyte P35 mi? Elimde Quad işlemci mevcut boşta duruyor, isterseniz ücretsiz bir şekilde verebilirim.

Anakart modelini belirtin. Kullandığınız anakart destekliyor ise Core 2 Quad serisine veya LGA 775 modlanmış Xeon işlemcilere upgrade etmeniz daha iyi olacaktır. Core 2 Duo E2220 diye bir model yok. Pentium E2220 diye model var ve upgrade etmeye değmez.

Instagram üzerinden iletişime geçebilir misiniz? @Selcuk. Teke - eğer kullanmıyorsanız bir mail adresi bırakabilirsiniz.

Hocam biraz konudan mantıksız bir yorum söylüyeceğim yöneticilerden özür dilerim 2.el konularına mesaj yazamıyorum.
Sadece işlemci satacaksanız alıcıyım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı