Intel Core i5 3570K İşlemciye Uygun Z77 Anakart

qweasd705

Hectopat
Ankartı i5 3570k işlemciyle kullanıcam. Önce MSI Z77A G45 almayı düşündüm ama sonra GD55 ile arasında çok fazla fiyat farkının olmadığını gördüm.:redface:

Sizce GD55 mi almalıyım yoksa G45 ve GD55 arasında pek bir fark yok mu?

Şimdiden herkese teşekkürler...:cool:

Öncelikle foruma hoş geldin. Türkçe kurallarına uyman beni çok sevindirdi.

Konuya gelirsek, GD55 daha iyidir. Sanırım yeni bir sistem topluyorsun. Bize yazar mısın ?

i5-3570K'ya vereceğin parayla çok daha iyi bir ekran kartı alabilirsin. Tavsiyem daha iyi bir ekran kartı alman keza ekran kartı ömzünürlük düşük diye alt model alınmaz çok yanlış bir düşünce, eğer bütçeyi genişletemiyosan AMD tabanlı bir işlemci almanı öneriyorum.

i5-3570K'ya vereceğin parayla çok daha iyi bir ekran kartı alabilirsin. Tavsiyem daha iyi bir ekran kartı alman keza ekran kartı ömzünürlük düşük diye alt model alınmaz çok yanlış bir düşünce, eğer bütçeyi genişletemiyosan AMD tabanlı bir işlemci almanı öneriyorum.
Peki daha iyi bir ekran kartı alıcam;) Ama çok fazla bütçem yok alacağım kart 400-450 lira arasında olabilir.Siz ne önerirsiniz?

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı