Intel Core i5-4670K Crossfire İçin Ekran Kartı Önerisi

MC@HACKER

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Evet arkadaşlar aldığım duyumlara göre çitayı biraz daha yükseltip i5 işlemci alacağım sonunda k ibaresi olduğu için o.c yapılır ve entegre grafik ile geldiği için canavar gibi işlemci olduğunu düşünüyorum. Ben bu işlemciye uygun en iyi ekran kartını istiyorum entegre grafik ile ekran kartı birlikte çalışsın istiyorum yani crossfire olacak. Ekran kartını fiyat/performans olarak 200-600 tl civarı olmasını istiyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem tavsiyeleri bölümünde bu işlemcinin yanında r9 280x öneriliyor ama gtx 770 düşünüyorum bütçem 1600-1800 tl civarıdır.

850 TL seviyelerinde GTX 770 bulunmakta. 700 TL seviyelerinde R9 280 bulunmakta. Bu arada hiçbir şekilde Intel işlemcinin içindeki grafik birimini harici bir ekran kartı ile çalıştıramazsın. CrossFire AMD ekran kartları arasında, SLI ise nVidia ekran kartları arasında köprülenir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı