Intel, Fotogerçekçilik Geliştirme Teknolojisini Tanıttı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Intel Geliştirilmiş Fotogerçekçilik Geliştirme

Intel, geliştirme aşamasında olan Fotogerçekçilik Geliştirme Teknolojisi ile şaşırtıcı derecede başarılı sonuçlar ortaya koyuyor. Intel, Fotogerçekçilik Geliştirme (Enhancing Photorealism Enhancement) adlı yeni makine öğrenimi projesini duyurdu. Şirket teknolojisini Grand Theft Auto V ile gözler önüne serdi. Oyunu, araştırmacılar Stephan R. Richter, Hassan Abu Alhaija ve Vladlen Kolten’in yarattığı süreçlerden geçirmek şaşırtıcı bir sonuç ortaya koyuyor. […]

Devamı: Intel, Fotogerçekçilik Geliştirme Teknolojisini Tanıttı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Üretim geometrisi:
14+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Intel bıkmadın mı?
14nm kurtul artık!

Intel Geliştirilmiş Fotogerçekçilik Geliştirme

Intel, geliştirme aşamasında olan Fotogerçekçilik Geliştirme Teknolojisi ile şaşırtıcı derecede başarılı sonuçlar ortaya koyuyor. Intel, Fotogerçekçilik Geliştirme (Enhancing Photorealism Enhancement) adlı yeni makine öğrenimi projesini duyurdu. Şirket teknolojisini Grand Theft Auto V ile gözler önüne serdi. Oyunu, araştırmacılar Stephan R. Richter, Hassan Abu Alhaija ve Vladlen Kolten’in yarattığı süreçlerden geçirmek şaşırtıcı bir sonuç ortaya koyuyor. […]

Devamı: Intel, Fotogerçekçilik Geliştirme Teknolojisini Tanıttı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Kısaca özet

AMD>İntel .

RTX konsollara kadar geldi. Eğer bu teknoloji RTX değilse, nasıl kendine yer edecek merak ediyorum. Benim hoşuma gitti, gerçek hayatta kamerayla çekmiş gibi görünüyor. Tabii 720p video, çöp gibi görünüyor o ayrı. Teknoloji 720p'de çalışıyorsa bir anlamı yok zaten. RTX ile benzermiş gibi gelmedi bana. Zaten isimlerindeki anlamlar, bayağı farklı.

RTX konsollara kadar geldi. Eğer bu teknoloji RTX değilse, nasıl kendine yer edecek merak ediyorum. Benim hoşuma gitti, gerçek hayatta kamerayla çekmiş gibi görünüyor. Tabii 720p video, çöp gibi görünüyor o ayrı. Teknoloji 720p'de çalışıyorsa bir anlamı yok zaten. RTX ile benzermiş gibi gelmedi bana. Zaten isimlerindeki anlamlar, bayağı farklı.

Çözünürlülük düşük olduğu için böyle bir ilizyon yaratılmış. Detaylara inince gerçekçi görünmeyecektir.

Geri
Yukarı