Intel G41 driveri yüklenirken "daha fazla bileşen kaydedilirken hata ortaya çıktı" hatası

Casper Neo

Decapat
Daha fazla  
Intel G41 driver indirmek istiyorum fakat olmuyor neden? Aygıt yöneticisinden sildim tekrar yüklemek istediğimde aşağıdaki gibi hata alıyorum.

@Recep Baltaş

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    196,4 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde en başta aygıt yöneticisinden sil yükle yapmamanız gerekiyordu, kalıntılardan ötürü de hata alıyor olabilirsiniz. Sisteme yeni mi format attınız? Eğer format yeniyse yeniden format atıp 8.15.10.1930 veya en son çıkan 2013 sürücüsünü yükleyin, ki zaten Windows otomatik kuruyor.

Normalde en başta aygıt yöneticisinden sil yükle yapmamanız gerekiyordu, kalıntılardan ötürü de hata alıyor olabilirsiniz. Sisteme yeni mi format attınız? Eğer format yeniyse yeniden format atıp 8.15.10.1930 veya en son çıkan 2013 sürücüsünü yükleyin, ki zaten Windows otomatik kuruyor.

Evet sil yükle yaptım (sildikten sonra PC'yi kapattım tekrar açtım) hala olmuyordu. Aslında yeni formatlı da sayılmaz. 21H2 sürümü var. 21H1'de yoktu bu. 2013 sürücüsünü kuruyor Windows fakat Intel denetim paneli gelmiyor. Denetim panelinden özel ayarlar yapıyorum ve modlu sürücülerde tam DirectX 10 desteği yapmak istiyorum.

Geri
Yukarı