Intel Graphics family sürücüsünü güncellerken "uyumlu değil" hatası

Pyton

Hectopat
Daha fazla  
RAM
6
Ekran kartı
Amd radeon r5 m255-İntel HD Graphics Family
Anakart
HP ProBook 450 G2
İşlemci
İ5 4210U
Merhaba, ben Intel Graphics sürücümün gücelini indirmek istiyorum fakat güncelini indirmeye çalışınca bu sürücü bilgisayarınızla uyumlu değil hatasını alıyorum. Sürücümü Intel Support asistan sayesinde buldum lütfen Support asistanın linkini atmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile Intel sürücüsünü silin ve sürücü silinmiş haliyle bilgisayarı açın öyle kurmayı deneyin.

DDU ile silip tekrar yüklemeyi denedim bu sefer setup açıldı ama kurulurken "birden fazla sürücü indirilemiyor, kur kapatılıyor" hatasını veriyor.

Güvenli moda girip sildiniz değil mi? Bir de aygıt yöneticisine bakın, Windows sürücüyü otomatik olarak tekrar kurmuş olabilir.

Güvenli moda girip sildiniz değil mi? Bir de aygıt yöneticisine bakın, Windows sürücüyü otomatik olarak tekrar kurmuş olabilir.
şuanda kurulum yaptım ama sürücü tarihine baktığımda değişen birşey gözükmüyor, valorant'da ekran kartı sürücüsü çöktü diyordu onu test edicem.

Windows Update'den güncelleme geçmişine bakar mısınız? Otomatik eski sürücüyü yüklemiş olabilir.

Ben çok anlamıyorumda sürücü güncelleme geçmişi böyle gözüküyor.
Windows Update'den güncelleme geçmişine bakar mısınız? Otomatik eski sürücüyü yüklemiş olabilir.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    34,4 KB · Görüntüleme: 28
Windows Update eski sürücüyü yüklemiş. Windows Update'in otomatik sürücü yüklemesini kapatmak için:
1643452518197.png

1643452546912.png

Şimdi sürücüyü tekrardan güvenli moda girip DDU ile silin ve sürücü silinmiş hali ile Windows'u açıp yeni sürücünüzü kurun.

Geri
Yukarı