Intel H61 anakart, işlemci ve ekran kartı yükseltme

KingOutcats

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Çok çok uzun zaman önce toplamış olduğum bilgisayarımın bazı parçalarını yükseltmek istiyorum. Bu konulardan ben pek anlamam anakartım en çok neyi destekler falan bilmiyorum. Bu anakart en çok hangi işlemciyi ve ekran kartını destekler beni bilgilendirirseniz sevinirim. Şu an aman aman bir acelem yok. Biraz konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum.
Anakartım.

Dosya Ekleri

• 3.png
    3.png
    11,2 KB · Görüntüleme: 79
Öncelikle merhaba. Çok çok uzun zaman önce toplamış olduğum bilgisayarımın bazı parçalarını yükseltmek istiyorum. Bu konulardan ben pek anlamam anakartım en çok neyi destekler falan bilmiyorum. Bu anakart en çok hangi işlemciyi ve ekran kartını destekler beni bilgilendirirseniz sevinirim. Şu an aman aman bir acelem yok. Biraz konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum.
Anakartım.
Sizin kartınız ddr3 destekliyor efendim.

H61 anakart 2. nesil i serisini destekler. Şu modellere bakabilirsin.

i3 2100-2120-2125-2130

i5 2300-2310-2320-2400-2400S-2450p-2500

Ekran kartı olarak ikinci el GT730 alabilirsin. PSU kalitesiz ve 300W ın altındaysa FOEM 300W alabilirsin.

Anakartım.

Siz en fazla RAM'i 16 GB'ye çıkarabilirsiniz tabii her iki slotada 8 GB RAM takarsanız

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı