Intel HD 2500 GTA V performans arttırma

İşletim sistemi
Windows 7
Merhaba, GTA 5'i Intel HD ile 40-50 FPS ile oynuyorum ama gölgeleri belgelerımdeki settıngs klasorundeki bazı kodları degıstırerek kapattım. Sorunum şu: FPS çatışmaya girince 30'a düşüyor.

FPS'imi hangı yontemlerle artırabılırım?
Bence FPS'iniz gayet iyi. Daha da arttıramazsınız. Çözünürlük ve grafik kalitesi en düşükteyse.

Merhaba, GTA 5'i Intel HD ile 40-50 FPS ile oynuyorum ama gölgeleri belgelerımdeki settıngs klasorundeki bazı kodları degıstırerek kapattım. Sorunum şu: FPS çatışmaya girince 30'a düşüyor.

FPS'imi hangı yontemlerle artırabılırım?
Hocam o ekran kartıyla o değerleri almanız şaşırttı.

Büyük ihtimalle harici bir kartın var ve ondan oynuyorsun ama HD 2500'ten oynadığınızı zannediyorsun. Çünkü HD 2500 bu oyunu bu FPS'te açması imkiansız gibi.

2015 versiyonu bile 30 FPS alıyor yani.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videosu.
Büyük ihtimalle harici bir kartın var ve ondan oynuyorsun ama HD 2500'ten oynadığınızı zannediyorsun. Çünkü HD 2500 bu oyunu bu FPS'te açması imkiansız gibi.

2015 versiyonu bile 30 FPS alıyor yani.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hayır harici ekran akrtım 256 MB lıktı onu söktüm Intel HD Graphics kullanıyorum.
bakın 40 50 FPS aldıgımın kanıtı vıdeo bana ait.
Bu videosu.

Hayır harici ekran akrtım 256 MB lıktı onu söktüm Intel HD Graphics kullanıyorum.
bakın 40 50 FPS aldıgımın kanıtı vıdeo bana ait.

Bu vıdeo bana aıt kasmıyor gordygyyz gıbı.

Yeni konular

Geri
Yukarı