Çözüldü Intel HD 3000 Graphics ile oynancak güzel oyunlar

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berkayyytrk

Hectopat
Arkadaşlar bu sistem ile oynancak güzel oyunlar biliyorsanız yazar mısınız?
Intel Core i5 2410M CPU 2.30 GHz.
8.00GB RAM.
İntei HD 3000 Graphics.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aha benim bilgisayardan. Ama benim işlemci daha kötü. Sana sorunsuz oynadığım oyunları göstereyim.
GTA SA.
GTA 4
Crysis.
Sniper Elite 2.
FarCry 1-2-3.
Half-Life serisi.
Postal
Footbal Manager
The Forest. Çoğunun oyun dosyası ile oynayarak grafikleri aşırı kötü yaparak oynadım.
Aha benim bilgisayardan. Ama benim işlemci daha kötü. Sana sorunsuz oynadığım oyunları göstereyim.
GTA SA.
GTA 4
Crysis.
Sniper Elite 2.
FarCry 1-2-3.
Half-Life serisi.
Postal
Footbal Manager
The Forest. Çoğunun oyun dosyası ile oynayarak grafikleri aşırı kötü yaparak oynadım.

Çözüm
GTA SA.
GTA 4
Crysis.
Sniper Elite 2.
FarCry 1-2-3.
Half-Life serisi.
Postal
Footbal Manager

Hocam normalde 15-20 FPS arası. Ama oyun dosyaları ile oynayınca 30-40 FPS arası değerler aldım.

Crysis biraz pahalı almaya değer mi peki ve kaç FPS alıyorsun rica etsem söyler misin ?

Crysis biraz pahalı almaya değer mi peki ve kaç FPS alıyorsun rica etsem söyler misin?

Hocam normalde 20-30 FPS arası, ama oyun ayarları ile oynayınca 30-40 FPS değerleri görüyorum. Evet normalde pahalı ama indirimlerde Crysis, Crysis warhead ve Crysis 2 oyunlarının olduğu palet 15 TL falan oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı