Intel HD 3000 için oyun önerisi

cagatay344

Hectopat
Daha fazla  
Intel HD 3000 i3 2328 ve 4 GB RAM'e sahip bir laptopum var. Evet oyunlar için hiç uygun bir cihaz değil farkındayım ama eski-yeni 2D bile olabilir oyun önerilerinize açığım. Steam üzerinden uygun fiyatlı veya ücretsiz oyunlardan da önerebilirsiniz. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel HD 3000 i3 2328 ve 4 GB RAM'e sahip bir laptopum var. Evet oyunlar için hiç uygun bir cihaz değil farkındayım ama eski-yeni 2D bile olabilir oyun önerilerinize açığım. Steam üzerinden uygun fiyatlı veya ücretsiz oyunlardan da önerebilirsiniz. Teşekkürler.

Warband bakabilirsiniz.
Masaüstü bilgisayarımızda HD 2500+i3 3240+ 4 GB RAM var ve sürekli 100 FPS civarı.

Hocam selamlar, Stardew Valley var epey bir götürür oyun süresi olarak ve çok da sistem istemiyor. Fiyatı da uygun, hatta indirimde daha da uyguna geliyor 16TL civarına steamde. Onun dışında Darkest Dungeon var deneyebileceğin. Sıra tabanlı bir oyun ama yorumlarına bakarsan rahat 100 saat gömebileceğin bir oyun olduğunu anlarsın. Ya da daha arcade bir oyun Brawlhalla var ücretsizdir yine ve eğlenceli diyebileceğim.

Teşekkür ederim arkadaşlar. Warband çok fazla oynamıştım bugüne kadar. Stardew Valley'i geçen gün Steam'de görmüştüm onu da listeme aldım. Diğer önerilerinizede sırasıyla bakacağım.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı