Intel HD 3000 VGA Kext

babyromeo24

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar şöyle bir sorum olacak : GB h61m usb3 b3 PC'me mac osx 10.8.2 ve 10.8.3 kurabiliyorum ama ne yaptıysam onboard intel hd 3000 kextleri çalışmıyor. Kurulum esnasında seçersem açmıyor ancak inteli pasifleştirdersem kurabiliyorum. Bunun nedeni de okudugum yazılarda VGA destegi olmadığı yazıyor. Arkadaşlar ekran kartı intel hd 3000 ve vga portlu olan PC'lere ekran kartı VGA desteğini aktif eden var mı ? Varsa yardım ederseniz çok mutlu olurum, saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcin nedir?... intel i3-i5-i7 ve Arrandale-Sandy Bridge-İyv Bridge Hangisi? Bunları bilmemiz lazım... :)

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcin nedir?... intel i3-i5-i7 ve Arrandale-Sandy Bridge-İyv Bridge Hangisi? Bunları bilmemiz lazım... :)
user-online.png

İşlemcim-intel i3​

- - - Güncellendi - - -

Intel'i pasifleştirince VGA çalışmıyor mu?

Intel'i pasifleştirince VGA çalışıyor ancak 64 mb olarak görüntüyü veriyor KEXT yüklü deyil yazıyor.

Ooo intel HD2000 kullanıyor... VGA yı bilmemde intel HD 2000 için kext varmı bilmiyorum 2500ü göstermeyi başardılar fakat...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı