Intel HD 620 sistem oyunlarda düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 11

ismail_tos

Decapat
Daha fazla  
RAM
4
SSD veya HDD modeli
HDD
Ekran kartı
dahili ekran kartı intel HD grafik 620
Anakart
intel i5 7.gen
Intel i5 7.gen bir işlemcim var dahili ekran kartı kullanıyorum Intel HD grafik 620 PC mi sıfırladım sonra FPS durumum iyiydi sonralarda çok düşük FPS almaya başladım sorun ne olabilir?

1. Windows 10'dan Win11'e geçtiğinizden dolayı olabilir.
2. Son indirdiğiniz programlar veya korsan oyunlar buna sebep olmuş olabilir.
3. Antivirüs programınız genellikle ücretsiz olarak sunulan kullanmasanız daha hayırlı olacak bir program olabilir.
4. Anormal bir yavaşlamadan bahsediyoruz, her ihtimale karşı KasperSky ile bilgisayarınızı taratın derim.

1. Windows 10'dan Windows 11'e geçtiğinizden dolayı olabilir.
2. son indirdiğiniz programlar veya korsan oyunlar buna sebep olmuş olabilir.
3. Antivirüs programınız genellikle ücretsiz olarak sunulan kullanmasanız daha hayırlı olacak bir program olabilir.
4. anormal bir yavaşlamadan bahsediyoruz, her ihtimale karşı Kaspersky ile bilgisayarınız.

1. Windows 10'dan Windows 11'e geçtiğinizden dolayı olabilir.
2. son indirdiğiniz programlar veya korsan oyunlar buna sebep olmuş olabilir.
4. anormal bir yavaşlamadan bahsediyoruz, her ihtimale karşı Kaspersky ile bilgisayarınızı taratın derim.

PC imde virüs bulunmuyor korsan oyuna gelincede denedim normal oyun indirdim sonuç değişmedi ama tekrar deneyeceğim.
Hangi oyunlar ve o ekran kartı görüntü vermek için.
minecraft Java önceden iyi FPS alıyordum şimdi ise düşük veriyor optifane yüklemedim ayarları düşürüyorum kasıyor yüksek tutuyorum kasıyor diskim HDD bundan olabilirmi

Yeni konular

Geri
Yukarı