Çözüldü Intel HD Graphics 630 "doğrulanmamış sürücü" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
9
Daha fazla  
Arkadaşlar HP-Pavilion Power Laptop 15-CB0XX cihazına sahibim. Intel sürücülerimi bir güncelleyeyim dedim ancak bilgisayarımdaki Intel HD Graphics 630 ekran kartımı güncelleyemiyorum. Doğrulanmamış sürücü diyor. Doğrulanmış bir sürücü olduğunu düşünüyorum. Bu problemi ne tür yöntemlerle halledebilirim?

Aygıt yöneticisinden sürücüyü kaldırıp yüklesem sizce nasıl olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Buna bakıp yapabilirsiniz.

Buna bakıp yapabilirsiniz.
Hocam anladım olayı.
Güvenli mod ile mi yapayım yoksa normal mi? Hangisi daha sağlıklı olur?
Bir de direkt yeniden başlatmadan kursam daha mı iyi olur? Çünkü Windows yeniden başlatınca sürücüyü kendisi kuracak ya o yüzden sordum.

Güvenli modda yapmanız bence daha iyi olur.
1573218642617.png

Yeniden başlatabilirsiniz çünkü zaten program otomatik sürücü kurulumunu önleyecek.

Arkadaşlar işlem başarılı oldu. Herkese teşekkürler :)

Bu program ne güzelmiş ya. Diğer sürücüleri de bu şekilde kaldırabileceğim bir program var mı arkadaşlar?

Neden ki? :D Bildiğim kadarıyla bazı sürücüler kendini silip yenisini yüklüyor zaten, eğer her sürücü silinmeseydi koca bir artık olurdu, ekran kartı kritik nokta olduğu için temizlenmiyor.

Neden ki? :D Bildiğim kadarıyla bazı sürücüler kendini silip yenisini yüklüyor zaten, eğer her sürücü silinmeseydi koca bir artık olurdu, ekran kartı kritik nokta olduğu için temizlenmiyor.
Bazen saçma sapan sürücüler oluyor. Mesela Wi-Fi aygıtında da benzer sorun olduydu. O yüzden şeytan diyor "Hepsini sil. Teker teker üşenme yükle" :)

Yeni konular

Geri
Yukarı