Çözüldü Intel HD Graphics 630 "doğrulanmamış sürücü" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
8
Daha fazla  
Arkadaşlar HP-Pavilion Power Laptop 15-CB0XX cihazına sahibim. Intel sürücülerimi bir güncelleyeyim dedim ancak bilgisayarımdaki Intel HD Graphics 630 ekran kartımı güncelleyemiyorum. Doğrulanmamış sürücü diyor. Doğrulanmış bir sürücü olduğunu düşünüyorum. Bu problemi ne tür yöntemlerle halledebilirim?

Aygıt yöneticisinden sürücüyü kaldırıp yüklesem sizce nasıl olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklıma bir Başlat>Disk Temizleme'den kaldırma bir de aygıt yöneticisinden kaldırma geliyor.
Hocam bu arada güncelledim güncellemesine ama Parlaklık düşük geldi biraz bir de İntel Grafik kontrol paneli gibi birşey geldi. Önceki panel değil. Böyle epey gelişmiş bir şey ama ayarlamalar pek hoşuma gitmedi. Eski parlaklık ayarı falan da yok birşeyler yaptım ama yine de olmadı. Acaba monitör sürücüsü falan varsa yani güncelenebilir yada konfigüre edilebilir birşey ise yükleyebilir miyim?

Hocam bu arada güncelledim güncellemesine ama Parlaklık düşük geldi biraz bir de İntel Grafik kontrol paneli gibi birşey geldi. Önceki panel değil. Böyle epey gelişmiş bir şey ama ayarlamalar pek hoşuma gitmedi. Eski parlaklık ayarı falan da yok birşeyler yaptım ama yine de olmadı. Acaba monitör sürücüsü falan varsa yani güncelenebilir yada konfigüre edilebilir birşey ise yükleyebilir miyim?
İşlem merkezinde parlaklık ayarı var mı?

İşlem merkezinde parlaklık ayarı var mı?
Kendi kontrol panelindeki parlaklık ayarı çok can sıkıcı.

Sistem üzerinde ise parlaklık tamamen açık. Ona rağmen tatmin etmiyor maalesef.

Önceden yani eski panelindeki parlaklık ayarı iyiydi ancak şimdi ki panel daha gelişmiş olmasına rağmen daha kötü bir parlaklık ayarı sunuyor kanaatimce.

Bu arada İntel HD Graphics performansı çok iyi oldu.

Wallpaper Engine ile %65 kullanım yapıyordu. Şimdi Wallpaper Engine ile %18 kullanım yapıp fanları çalıştırmıyor.

Geri
Yukarı