Intel HD Graphics Driver Yüklenmiyor

EmirAkcaman

Hectopat
Yer
Fransa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci-Uluslararası Ticaret
Windows 10 kurdum ancak çok ısındığından dolayı silip tekrar Windows 8.1 Pro yüklemeye karar verdim. Yüklediğimde direkt olarak Intel HD Graphics güncellemeye başladım ancak internetim sıkıntılı olduğu için yüklemedi. Sonra tekrar arattım, bu sefer Nvidia sürücüsünü kurmuş ancak bir fark olmamış. Hala Microsoft Temel Görüntü Sağlayıcısı var. Bilgisayarım boşta 58-60 dereceye kadar çıkıyor. Intel güncellemesini nasıl geri yüklerim?

1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1 de ısınmıyor, Windows 10 da ısınıyor öyle mi? Bana kalırsa sana öyle gelmiş. En güncel işletim sistemini ve en güncel sürücüleri kullanmak her zaman avantajdır. Performans artışı yaşarsın. Ekran kartı sürücülerini kendi sitelerinden güncelleyeceksin veya donanım kimliği ile. Drivers & Software ve Drivers - Download NVIDIA Drivers

Donanımsal tüm bakımlar profesyonel kişiler tarafdan Samsung yetkili bayisinde yapıldı. Ondan sonra format atıldı ancak sürücüler herhalde tam oturmadı maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı