Intel HD Graphics family sürücüsü nereden indirilmeli?

Pyton

Hectopat
Daha fazla  
RAM
6
Ekran kartı
AMD Radeon R5 M255
Anakart
HP ProBook 450 G2
İşlemci
i5 4210U
Merhaba, grafik kartımın sürücüsünü indiricektim de doğrusunu ve güncelini bulamadım. Yanlış indirmekten korkuyorum, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Buraya tıklayarak açılan web sayfasında Sürücülerimi Algıla butonuna basarsanız otomatik olarak eksik veya güncel olmayan sürücüleri güncelleme işlemini yapabilirsiniz.

Bu yöntemi yapmak istemiyorsanız açılan sayfada Tüm Sürücüler sekmesine tıklayarak Sürücü-Grafik Kartları sekmesinden AMD ve Intel güncel sürücüleri indirebilirsiniz.

Amd ekran kartını ne zaman indirsem bilgisayarım bozuluyorum. Bir keresinde de amd'nin ekran kartını indirdim "Doğru olanı" ve kurduktan sonra bilgisayarım yeniden başlatıldı fakat açıldığında hiçbirşey açılmıyordu sadece açık kalıyordu. Bu yüzden AMD driver kurmuyorumda nasıl çözebilirim.

Sorunu çözmek için windows'u baştan kurmam gerekti.

İntel Graphics kartımın güncel sürücüsünü intel support sayesinde buldum ama indirdikten sonra kuramadım hata verdi "Bu sürücü bilgisayaınızla uyumlu değil, lütfen bilgisayarınızın yapımcısıyla iletişime geçip doğru sürücüyü indirin" hatasını verdi ve tüm sürümlerde aynı şekilde başka bir sürüm daha indirdim denemek amaçlı ondada bu hata verdi. Orda daha fazla bilgi al dedim ve beni bir siteye attı orda intel teknik destekle iletişime geçtim bir şey indirdi onu kurdum fakat ondan sonrada birşey olmadı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı