Intel HD Graphics ile oyun oynanır mı?

Tuna Yılmaz

Hectopat
Daha fazla  
İşlemci: İ5.
RAM: 4 GB.
Ekran kartı: Intel HD Graphics.
Windows 7 64 Bit.

Bu ekran kartı ile oyun oynayabilir miyim? Oynayabilirsem hangileri? Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci: İ5.
RAM: 4 GB.
Ekran kartı: Intel HD Graphics.
Windows 7 64 Bit.

Bu ekran kartı ile oyun oynayabilir miyim? Oynayabilirsem hangileri? Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.
Ekran Kartının Video Ram Kapasitesine Bağlı olarak değişir. Sanırım HD Graphics 1.7 GB idi. Yeni nesil oyunlarda pek performans alamazsın fakat eğer oynarsan NFS Most Wanted, GTA 3 tarzı oyunları tavsiye edebilirim.

Ekran kartının video RAM kapasitesine bağlı olarak değişir. Sanırım HD Graphics 1.7 GB idi. Yeni nesil oyunlarda pek performans alamazsın fakat eğer oynarsan NFS Most Wanted, GTA 3 tarzı oyunları tavsiye edebilirim.

İlk önce ilgin için teşekkür ederim, ekran kartı 1.7 GB evet, NFS Most Wanted indirdim ancak açmadı ekran kartı sürücüsü hata veriyor bunun bir çözümü var mı acaba bilginiz var mı yardımcı olabilir misin?

İlk önce ilgin için teşekkür ederim, ekran kartı 1.7 GB evet, NFS Most Wanted indirdim ancak açmadı ekran kartı sürücüsü hata veriyor bunun bir çözümü var mı acaba bilginiz var mı yardımcı olabilir misin?
Rica ederim fakat NFS Most Wanted'da ekran kartı sürücüsü hatasının çözümünü bilmiyorum maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı