Intel HD Graphics laptop iyi performans vermiyor

ErdemdDL

Hectopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
240 GB HDD
Laptopum istediğim performansı vermiyor eski bir bilgisayar tabii ki GTA 5 açmasını falan beklemiyorum ama millet Just Cause 2'den dahili ekran kartı ile (Intel HD Graphics) 30-35 FPS alırken ben 10-15 FPS alıyorum driverı kurulu Intel kartın (harici ekran kartım yandı ve lehimli)
Dahili ekran kartı: Intel HD Graphics model numarası yok.
İşlemci: Intel i3-380M
RAM: 4 GB.

Model numarası olmayanlardan ve zaten dahili olduğu için diğer bilgisayarlarda farklı olamaz ama benim sistemim daha düşük FPS veriyor Intel® Core™ i3-380M İşlemci (3M Önbellek, 2,53 GHz) - Ürün Teknik Özellikleri | Intel

Oluyor. Yeni nesil iş amaçlı laptoplarda UHD grafik serisi kullanılıyor. Sizinki 12 yıllık işlemcinin içindeki grafik kartı. Sitede modeli yazmıyor ama bayağı eskidir. Intel HD Graphics oyun için değiller.

Oluyor. Yeni nesil iş amaçlı laptoplarda UHD grafik serisi kullanılıyor. Sizinki 12 yıllık işlemcinin içindeki grafik kartı. Sitede modeli yazmıyor ama bayağı eskidir. Intel HD Graphics oyun için değiller.

Aygıt yöneticisinde model gözükmüyor fakat 4 GB RAM Intel i3-380M Intel HD Graphics testlerine bakınca aynı oyunlarda 30-35 FPS alıyorlar fakat ben 15-20 alıyorum.

Geri
Yukarı