Intel HD4000 Ekran Kartı ile OS X 'de Oyun Oynamak

Hakko

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar,

Hackintosh Mavericks Intel HD4000 ekran kartında hangi oyunlar oynanır, performans alınırmı oyunlarda? Donma kasma gibi sıkıntılar varmı?
Bir de Intel HD4000 ekran kartında Leauge Of Legend oynayan arkadaşlar varmı?
Performans verirmi?
Teşekkür Ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim Hd3000 ile oynuyor bir sorun olmaz League of Legends için. Gayet rahat oynarsınız ve 60 FPS görürsünüz. Onun dışındaki oyunlar için montezuma haklı, oyunların sistem gereksinimlerine bakmalısınız. Ancak şunu bilmenizde de fayda var Hd4000 dahili bir grafik işlemcisi ve yüksek grafikli oyunlarda iyi bir performans sağlayacağını sanmam. İyi forumlar.

@Lyna Fox
Hocam HDMI derken, neyi kastet diniz anlayamadım.?

@montezuma
Peki NVIDIA ekran kartını desteklemiyorsa, kurulum imajında neden NVDA ketxleri bulunuyor ?

Merhaba Arkadaşlar,

Hackintosh Mavericks Intel HD4000 ekran kartında hangi oyunlar oynanır, performans alınırmı oyunlarda? Donma kasma gibi sıkıntılar varmı?
Bir de Intel HD4000 ekran kartında Leauge Of Legend oynayan arkadaşlar varmı?
Performans verirmi?
Teşekkür Ederim.
HD4400 kullanıyorum. 8.1 ile 10 arasında fark yok. Yükselttim driver' leri güncelledim. Temiz kurulum yapmadım tabii.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı