I3 10105F RTX2060 sistem alınır mı?

Pchoacasının sistemi kaldıysa stoklarda ona bakabilirsin bence bu bütçeyle monitör için bile paran kalıyor.
Ben de dün pc hocasının ryzen 5 4500lüsünü aldım fakat baya bi sorularım var aklımda güvendiğim bi internet kafeci sahibi mining yapan bi abi 2300 liraya ekran kartının olmasının imkan olmaıdğını mining yapıp krizden dolayı 2bin adetlik kasa stoğunun çıktığını düşündüğünü söyledi iade etmeyi düşünüyorum sizce ürünler %100 sıfır mıdır ve 8 k lık ekran kartlı ryzen 5 li pcnin 9k ya satılmasında mantıksızlık aramamam mı lazım

Ben de dün pc hocasının ryzen 5 4500lüsünü aldım fakat baya bi sorularım var aklımda güvendiğim bi internet kafeci sahibi mining yapan bi abi 2300 liraya ekran kartının olmasının imkan olmaıdğını mining yapıp krizden dolayı 2bin adetlik kasa stoğunun çıktığını düşündüğünü söyledi iade etmeyi düşünüyorum sizce ürünler %100 sıfır mıdır ve 8 k lık ekran kartlı ryzen 5 li pcnin 9k ya satılmasında mantıksızlık aramamam mı lazım
Şirketlerin fiyat politikasını bilmiyorum. Belki reklam bütçeleri ile satıyorlar böyle sistemleri belki de stokları ürünleri eritiyorlar ya da belki ekran kartı vs gibi parçaların fiyatlarının daha çok düşeceğini öngörüp bu fiyatlarla satış yapmak istiyorlar. Bu konuda bir fikrim veya tecrübem yok, ben de merak ediyorum. Uzman kişiler bilgilendirirse biz de öğrenmiş oluruz :)

Yeni konular

Geri
Yukarı