Intel I5-9600K ve RTX 2060 sistem nasıl kullanılmalı?

Tamam tamam, sizin malınız en kalitelisi. Sakin olun. Çok güzel, tam bir F/P sistem toplamışsınız. Takdire Şayan bir sistem olmuş cidden. Şaşırdık.
Gerilecek bir şey yazdığımı düşünmüyorum. Asıl takdire şayan olan bu çok mantıklı(!) tepkiniz. Gerekçe göstermeden saçma diyen bu sistem kötü olsa bile sebebini anlatmadan yaftalayan, madem saçmaysa doğrusunu sorunca çok mantıklı(!) gerilen sizsiniz. Takdire şayan davranışlar. Egonuzla mutluluklar.

Gerilecek bir şey yazdığımı düşünmüyorum. Asıl takdire şayan olan bu çok mantıklı(!) tepkiniz. Gerekçe göstermeden saçma diyen bu sistem kötü olsa bile sebebini anlatmadan yaftalayan, madem saçmaysa doğrusunu sorunca çok mantıklı(!) gerilen sizsiniz. Takdire şayan davranışlar. Egonuzla mutluluklar.
Ne egosu ya :D Şaka gibi.

Adam almış, bitirmiş, alalı 2 ay olmuş ve birisi çıkıp saçma, fena kazık yemişsin tarzında yorum atıyor. Olacak iş değil kazık bile yese insanların moralini bozmaya hakkınız yok. Büyük paralar ve beklentiler ile yapılıyor bu sistemler. Güle güle kullanın hocam daha iyisi yapılabilir miydi evet ama bu da işinizi gayet görür yıllarca.

Adam almış, bitirmiş, alalı 2 ay olmuş ve birisi çıkıp saçma, fena kazık yemişsin tarzında yorum atıyor. Olacak iş değil kazık bile yese insanların moralini bozmaya hakkınız yok. Büyük paralar ve beklentiler ile yapılıyor bu sistemler. Güle güle kullanın hocam daha iyisi yapılabilir miydi evet ama bu da işinizi gayet görür yıllarca.

Çok teşekkür ederim. Bu yorum beni gerçekten çok mutlu etti çok sağolun. Bu tavırda olmak gerektiğini düşünüyorum bende.

Zaten tercih meselesi. Evet FPS düşük ama benim beklentim aman aman çok yüksek FPS değil. O paraya pek tabi daha yüksek performanslı sistem toplanırdı. Ben yüksek model yerine biraz alt model olsun bilindik marka olsun kafam rahat etsin düşüncesinde oldum her zaman. Benim burada konuyu açma amacım ile sistemi saçma olarak yaftalamanın alakası yok. Ama gelip yazmak için yazıyorlar işte. Sadece kullanabileceğim başka avantajlar var mı sistemde onu öğrenmeye çalışıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı