Intel Pentium 4 için ekran kartı önerisi

istifa

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Pentium 4 işlemci, 4 GB RAM, ASUS P5g41T-M LX3 Plus anakart, 350W güç kaynağı var. Bana sadece darboğaz yapmayacak ekran kartı söyleyin. Yok işlemciyi sat onu bunu al falan da demeyin. Sadece ekran kartı önerin. NFS most wanted, underground 1-2, CS 1.6, quake 3 gibi oyunları 1280x1024 de oynatabilsin. Bu kadar bütçe sınırı yok. Önerebilceğiniz en iyi ekran kartını önerin.

R7 240 darboğaz yapar mı?
İşlemcin eski teknoloji bir işlemci darboğaz olabilir fakat sen sistem isteyen oyunlar oynamayacağına göre R7 240’dan fazlasına gerek yok.
Ne 750 Ti'si ne R7 240'ı yahu işlemci GT 210'a bile darboğaz yapıyor.
Adam GTA5 oynayacağım mı dedi? Yardım etmeye çalışıyoruz gelip burada baltalıyorsunuz ben de farkındayım neyin ne olduğunu.

Dediğin işlemci sadece Aliexpress'te var ben oradan sipariş veremem.
İlan sitelerinde satanlar var. Bu arada önerdiğim yükseltme şu an bile biraz yetersiz kalır. En mantıklısı yeni bir sisteme geçip (mümkünse R7 2700X ve RX5700XT'li, 5K civarına bile toplanabiliyor) periyodik olarak yükseltme yapmanız. Zira zamanında giriş seviyesi sistem toplayıp yükseltme yapmazsak bizi bir anda maddi olarak zora sokabiliyor.

İlan sitelerinde satanlar var. Bu arada önerdiğim yükseltme şu an bile biraz yetersiz kalır. En mantıklısı yeni bir sisteme geçip (mümkünse R7 2700X ve RX5700XT'li, 5K civarına bile toplanabiliyor) periyodik olarak yükseltme yapmanız. Zira zamanında giriş seviyesi sistem toplayıp yükseltme yapmazsak bizi bir anda maddi olarak zora sokabiliyor.
Yok olum. CS 1.6 için de RX5700XT alınmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı