Intel Pentium E6500 için Ekran Kartı önerisi.

Godieth

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba.
Arkadaşlar yakında bir ekran kartı almayı düşünüyorum sizin önerileriniz neler ?

Özellikler:
-İŞLEMCİ:Intel Pentium Dual-Core E6500 2.93GHz
-ANAKART:G41T-M7
-RAM:2GB
-EKRANKARTI:Intel G41 Express Chipset
-HARDDİSK:1TB
-Güç Kaynağı:300 W

Son düzenleme:
Hocam öncelikli olarak işlemcin 2 çekirdekli bu yüzden AAA tarzı oyunlarda sırf 2 çekirdek yüzünden sorun çıkartır AliExpress de x5460 80 tl ve hiçbir oyunda sıkıntı çıkartmaz bu işlemciyi al sahibinden.com da r7 250x var 250 tl pazarlıkla ve adama get açarmısın dersen 220 tl ye verir bir arkadaşım aynı ekran kartını aldı yanlız r7 250x normal r7 250 den bahsetmiyorum bu kartı alırsan piyasadaki hiçbir oyunda sıkıntı yaşamazsın ve pc ne daha sonra 8 gb ram takviyesi yaparsan bizim mahalledeki bilgisayarcı 8 gb rami 90 tl ye satıyordu her oyunu 1080 p de sıkıntısız oynarsın umarım yardımcı olabilmişimdir ha bu arada r7 240 alma berbat bir karttır zamanında bende aynı hatayım yaptım 2012 yapımı bir oyunda bile benim arkadaşın 8.5 senelik kartı daha iyi bir iş çıkartıyordu umarım faydalı olmuşumdur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı