Intel Pentium E6700 ve Asus R7 240 Series Sistem Yükseltme

i3 almanız bir şey değiştirmez anakart önemli olan fakat h81m-P33 anakart ve i3 4160 alırsanız 1600 MHz ram takabilirsiniz dual channel olarak isterseniz 1600 MHz frekansta tek 8 gb ileride ise artı bir 8 gb ile 16 gb ram yapabilirsiniz.
Şimdilik destek yapmayı planlıyorum. İlerde yeni sistem alırım. SSD almak iyi olur mu ?

Şimdilik destek yapmayı planlıyorum. İlerde yeni sistem alırım. SSD almak iyi olur mu ?
SSD alırsanız sisteminizi SSD yi kurmanız sisteminizin daha hızlı açılmasını sağlar ve aynı zamanda oyunların açılış ve ara sahne geçiş sürelerini azaltır. şimdilik SSD niz yok ise HDD niz yeterli ise SSD ye gerek yok. Ram alabilirsiniz sıfır veya 2.el temiz sizin ramınızın aynısından bulabilirsiniz. Tabi ayrıca Windows 7 nin herhangi bir versiyonun 64 bit olan sürümünü kurabilirsiniz veya 64 bitlik windows 8.1 kurabilirsiniz çünkü 8.1 daha stabil ve yazılım desteği yüksek olan işletim sistemidir.

Ram şişmesi çok olmaya başladı, Google'de gezerken kasma yapıyor artık.

SSD alırsanız sisteminizi SSD yi kurmanız sisteminizin daha hızlı açılmasını sağlar ve aynı zamanda oyunların açılış ve ara sahne geçiş sürelerini azaltır. şimdilik SSD niz yok ise HDD niz yeterli ise SSD ye gerek yok. Ram alabilirsiniz sıfır veya 2.el temiz sizin ramınızın aynısından bulabilirsiniz. Tabi ayrıca Windows 7 nin herhangi bir versiyonun 64 bit olan sürümünü kurabilirsiniz veya 64 bitlik windows 8.1 kurabilirsiniz çünkü 8.1 daha stabil ve yazılım desteği yüksek olan işletim sistemidir.
Zaman ayırdığın için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı