Intel Pentium G4400 MSI R5 250 Sistem Takılma Sorunu

bonucci

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Aşağıda belirttiğim sistemi 2 gün önce topladım.
  • Intel Pentium G4400
  • MSI H110M Pro-Vd
  • Kingston HyperX Fury 8 GB RAM
  • MSI R7 250 2 GB 128 Bit
  • AOC 21.5" 1920x1080 Monitör
  • High Power 80+ 500 Watt Güç Kaynağı
  • Windows 7 64 Bit
Evet arkadaşlar sorunum ise Chrome veya Internet Explorer olsun video izlerken veya imleci kaydırırken takılmalar oluyor. Görev yöneticisini açtığımda CPU kullanımı yüzde yüz oluyor. Multimedia kullanımı için işlemci gayet yeterli değil mi? Sürücüleri güncelledim. BIOS güncelledim. Sorun devam ediyor. Ne yapmalıyım? Hayırlı forumlar.

Windows 7 için teknik desteğimiz sona erdi. Windows 10 64 Bit kurmanızı öneriyoruz. Ek olarak güncel sistem ile eski işletim sistemi kullanmanın bir gerekçesi yok. Windows 10 kurulumu yaptıktan sonra sorun devam ederse yardımcı olmaya çalışırız.

Windows 7 için teknik desteğimiz sona erdi. Windows 10 64 Bit kurmanızı öneriyoruz. Ek olarak güncel sistem ile eski işletim sistemi kullanmanın bir gerekçesi yok. Windows 10 kurulumu yaptıktan sonra sorun devam ederse yardımcı olmaya çalışırız.
Bu takılmalar neden kaynaklanıyor olabilir?

İşlemci kullanımı %100 oluyor demişsiniz, bu yeterli bir sebep. Microsoft'un sitesinden Windows 10 indirebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı