Intel Pentium G4560 Tabanlı Sisteme macOS Kurulumu

asauult

Kilopat
Sistemim:
  • İntel Pentium G4560
  • MSİ H100M Pro VD
  • 8G DDR4 RAM
  • R9 270x GDDR5 256 Bit
  • 160G HDD
Ben Mac kurmak istiyorum. Güncel uyumlu macOS isletim sistemi var mı ? Kursam sorun yasar mıyım ve nasıl kurarım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci : İntel Pentium G4560
Anakart: MSİ H100M Pro VD
RAM: 8G DDR4 RAM
Ekran Kartı : R9 270x GDDR5 256 Bit Ekran Kartı.
PSU : 500W (425W 12W Kanalından Güç Veren PSU)
HDD: 160G HDD

Sistemim bu ben Mac kurmak istiyorum güncel uyumlu Mac isletim sistemi var mi? Kursam sorun yasar mıyım, nasıl kurarım?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu bir izleyin. İşe yaramazsa başka insanları etiketleyerek yardım isteyebilirsiniz.

Bios Ayarlari Sifirlayinca Kybelake Gitmez Demi Anakart Skylake Bios Update Yaptirip G4560 Taktim

Bios Ayarlari Sifirlayinca Kybelake Gitmez Demi Anakart Skylake Bios Update Yaptirip G4560 Taktim
Varsayilan Ayara Cevircez Ya

İso İniyor Şuan Harddıske Bölüm Oluşturdum. Sıra Bios Ayarlarında Ve Flash Olusturmada Kaldı Baska Yapmam Gereken Yer Var Mı ?

Varsayilan Ayara Cevircez Ya

İso İniyor Şuan Harddıske Bölüm Oluşturdum. Sıra Bios Ayarlarında Ve Flash Olusturmada Kaldı Baska Yapmam Gereken Yer Var Mı ?

Ekran kartı için kernel eklemen gerekiyor. Eğer Clover Bootloader varsa bunu kuruluma başlamadan önce gelen arayüzden "Settings" kısmından ayarla. İngilizcen varsa AMD OS X sitesi senin işini görür.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı