Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8300 @2.50 GHz Ekran kartı uyumluluğu

GoktugGecer07

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba baslıkta oldugu gibi bir işlemcim var. Vatan bilgisayar'dan ASUS GTX650 Tİ BOOST yada GTX 750 Ti almaya karar verdim fakat ekran kartım ile işlemcinin uyum problemi var diye duydum bu konu hakkında bilgi alabilir miyim ? Recep Abi senden ayrıcana yorum bekliyorum. İslemcim uyumlu ise hangi kart'ı almalıyım ?

Asus Gtx650Ti Boost Directcu2 O.C Gddr5 2Gb 192Bit Nvidia Geforce Dx11.1 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Msi Gtx750Ti Twin Frozr Gaming Gddr5 2Gb 128Bit Nvidia Geforce Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartlarında işlemci uyumu diye vir sorun yok en fazla darboğaz yapar o da sizin sisteminizde o kartlarla mümkün değil.
PSU yeterliyse 750Ti 'yi alın ve arkanıza yaslanın. ;)

Yorumunuz için tesekkür ederim.2 ekran kartı arasında bit farkı var mesela 750 ti 128 bit 650 ti 192bit bunun hakkında performans bilgisi alabilir miyim ?

ASUS GTX650 Tİ da DirectCUII O.C 192 bit bir farklılık katar mı performans bakımından ?

Vatan Bilgisayar'da ekran kartını alır almaz orada ekran kartını taktırabiliyor muyuz ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı