Intel(R) G41 Express Chipset (Microsoft Corporation - WDDM 1.1) Ekran Kartı Sürücüsü

The Dawnguard

Kilopat
Arkadaşlar bu ekran kartı sürücüsü gerçekten eski bunun daha güncel sürümü mevcut mudur?

Kod:
PCI\VEN_8086&DEV_2E32&SUBSYS_00041B0A&REV_03
PCI\VEN_8086&DEV_2E32&SUBSYS_00041B0A
PCI\VEN_8086&DEV_2E32&CC_030000
PCI\VEN_8086&DEV_2E32&CC_0300

Bakan yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
2013 sürümü mevcut.

http://download.windowsupdate.com/m..._69e51a687acc555a97b220bb0facacfc2060c7dc.cab

İndirip Winrar ile klasöre çıkartın. Aygıt yöneticisinden aygıtı seçip manuel olarak klasörü göstererek sürücüyü kurun.
nasıl yapcaz manuel kurmayı windows 10 hiçbir fikrim yok
benim sorunum şu: eskiden win7 idi ve minecraft oynayabiliyordum şimdi kendim win10 yaptım ve açılmıyor çoğu ekran kartı driverini kurdum ama hiçbiri işe yaramadı :(

minecraft eskiden oynatıyordu artık oynatmıyor nasıl oynayabilirim

eskiden minecraft oynatıyordu artık oynatmıyor nasıl oynayabilirim yardım edersen çok mutlu olurum
ekran kartın driver ının bilgisini verirsen tabiki yardımcı olurum
minecraft eskiden oynatıyordu artık oynatmıyor nasıl oynayabilirim

eskiden minecraft oynatıyordu artık oynatmıyor nasıl oynayabilirim yardım edersen çok mutlu olurum

Intel(R) G41 Express Chipset (Microsoft Corporation - WDDM 1.1) Ekran Kartı Sürücüsü ise size vericem link te dosyayı indirin daha sonra size nasıl manuel kurucağınızı anlatıcam​

rar şifresi: Tecnoriales

Son düzenleme:
ekran kartın driver ının bilgisini verirsen tabiki yardımcı olurum

Intel(R) G41 Express Chipset (Microsoft Corporation - WDDM 1.1) Ekran Kartı Sürücüsü ise size vericem link te dosyayı indirin daha sonra size nasıl manuel kurucağınızı anlatıcam​

rar şifresi: Tecnoriales
nerden bakabilirim driver bilgisine biraz acemiyim
dosyayı da indirdim nasıl manuel kurucağım. çok teşekkür ederim

ilk önce dosyayı rar dan çıkartın daha sonra dosyaya girin altta setup olucak ona tıklayın ve kurun kurarken daha yüksek bisürümü var genede yüklemek istermisiniz derse evet diyin kurulunca bilgisayarı yeniden başlatın ve oyuna girin oyun gene böyle bi hata verirse söylemekten çekinmeyin.
yardım edebildiysem teşekkürler.

bide oyun kasarsa vram artırmanız gerekir nasıl artırılcanı bilmiyosanız anlatabilirim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı