Intel, Rocket Lake ile Tek Çekirdekte Tekrar Liderliği Ele Alabilir

Çok kötüymüş hocam. İşlemci resmen alev almış (!).
Yani kullanılan soğutucunun üst düzey olduğunu düşünürsek rakibi pardon rakip demek yanlış olur artık rekabet kalmadı çünkü. R9 5950x'in çok daha güçlü olmasına rağmen çok daha serin çalıştığını düşünürsek...

Yani kullanılan soğutucunun üst düzey olduğunu düşünürsek rakibi pardon rakip demek yanlış olur artık rekabet kalmadı çünkü. R9 5950X'in çok daha güçlü olmasına rağmen çok daha serin çalıştığını düşünürsek...

10. nesilin rakibi Zen 3 değil. 10. nesil rakip olduğu 3000 serisi işlemcilerin hepsinin önüne geçti. 11. nesil işlemciler aynı başarıyı sürdürmüş.

10. nesilin rakibi Zen 3 değil. 10. nesil rakip olduğu 3000 serisi işlemcilerin hepsinin önüne geçti. 11. nesil işlemciler aynı başarıyı sürdürmüş.
11.Nesil çıksın onlada karşılaştırıcaz zaten. 14nm 10900k'nın sıcaklık değerleri belli, bundan çok daha güçlü olacak 14nm 11900k'nın ne olacağı tahmin edilebilir. İşlemciyi karşılaştırırken sadece kas gücü olarak düşünmemek lazım zaten bence 11.nesillede geçemeyecek İntel AMD'yi.
Evet, gelelim fasülyenin faydalarına :). İntel İ9 11900K fiyasko! Ben aylar önce demiştim 11.nesille AMD'yi geçemeyecek diye. Çünkü üretim teknolojisi rezalet.
?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı