Intel stok fan nasıl tamir edilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yav yanlış yazdım ne bu velvele anlamadım ki.
Fan bu.
Oğlum yeterince dalga geçtiyseniz bir yardım edin insanlık hali herkes yapar ne var yani.

Ben bu fanı aldım sarı güç sıktım bütün kirini akıttım sonra su döküp kurumaya bıraktım galiba içinde su kaldı ondan kısa devre yaptı herhalde nasıl düzeltirim?
Burada kimseye oğlum diyemezsin. Klavye başında istediğine böyle konuşamazsın. Klavye başında ne kral, ne de padişah oluyorsun.

Klavye başında ne onlar, ne ben, ne de sen padişah oluyorsun.

Burada kimseye oğlum diyemezsin. Klavye başında istediğine böyle konuşamazsın. Klavye başında ne kral, ne de padişah oluyorsun.

Klavye başında ne onlar, ne ben, ne de sen padişah oluyorsun.

Tamam sensin sen haklısın sensin.
Çete kavgasından daha yeni gelmiş. Sinirini burada atıyor keko kardeşimiz. Bırak istediği gibi davransın.

Benim hakmıda bir şey bilmeden bana niye kekeo diyorsun.

Yav yanlış yazdım ne bu velvele anlamadım ki.
Fan bu.
Oğlum yeterince dalga geçtiyseniz bir yardım edin insanlık hali herkes yapar ne var yani.

Ben bu fanı aldım sarı güç sıktım bütün kirini akıttım sonra su döküp kurumaya bıraktım galiba içinde su kaldı ondan kısa devre yaptı herhalde nasıl düzeltirim?
Tüm pasını almışsın ne güzel. Bulaşık makinesine de koy, orada da bir güzel yıkansın yavrucak. Sonra hamama da gidersiniz. Fanın dili olsa sana sövecek. 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı