İntel stok fan vs Cooler Master Blizzard T2

9544

Kilopat
Makaleler
46
Yer
Dark
Daha fazla  
İşlemciyi soğutmadan bir yana sıkıntım yok, İntel stok soğutma aşağı hava vurdurduğundan anakartımdaki mosfet soğutucusu ve ramin üzerine sıcak hava aktarıyor, gereksiz yere ekstra ısınıyorlar.

CM Blizzard T2 Mini, İntel stok fana göre performansı nasıldır?
Cooler Master Blizzard T2 Mini İntel Lga 775/1155/1156 & Amd Am2/Am3/Am3+/Fm1 - Vatan Bilgisayar

Kasamda termik santral bacası gibi soğutucu görmeyi sevmediğim için aynı işlevde ve küçük soğutuculara bakıyorum.

Ülkemizde bunun sade T2 olan modeli olsa onu alacağım o yok, dört ısı borusu işlemciye temas ediyor onda.

Ürünün yorumlarına baktığımızda fanın küçük olmasından birkaç kullanıcısı şikayetçi. Şunu söylebilirim Cooler Master Blizzard T2 ürünü stok fandan daha iyi olacağını düşünüyorum benim düşüncem bu yönde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben eskiden T2 mini kullanıyordum ondan önce de intel stok fan kullanıyordum T2 mininin performansını gördüm. T2 mini alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı