Intel Stok Fanlar

• Konuyu başlatan Jayce
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 807

Jayce

Gigapat
Makaleler
1
Intel bilindiği gibi Ryzen serisi piyasada yokken işlemcilerini az az geliştirip satarak kar eden bir firmaydı. Ryzen serisi geldiğinde AMD işlemcilerine büyük ölçüde önem verdi ve Intel AMD'nin gerisinde kaldı bana göre. Intel stok fanlarında AMD'nin baya gerisinde. Sizce Intel stok fanlarını geliştirmeli mi? İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Phrism gerçektne güçlü ve görünüşü ile iyi bi soğutucu. Intelin stok soğutucusundan OC yapmamama rağmen başka fana geçtim 20 derece oynuyor yük altında. Büyük bi fark

Kullandığım eski sistemde Intel stok fanı bulunuyordu. 7 yıldır kullandım ve hiçbir sorun görmedim. Beni şu zamana kadar iyi getirdi. Ama şu sıralar AMD Ryzen serileri çok iyi performans sergiliyor bu yüzden biraz incelemek gerek.

Eski Q8200 işlemcim OC yapmamama rağmen 110 dereceyi görüp kapanıyordu. Intel stok fan berbat bir şey. Şu an R5 1600 ile Wraith Spire var, 6 çekirdek olmasına rağmen ısınmıyor, OC yapsam bile kaldırır.

AMD soğutucularının çok çok gerisinde, hele hele 8700K'da çıkmayan soğutucunun yerine 2700X'ten çıkan Wraith Prisim LED soğutucusu gerçekten kuvvetli.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı