Intel ve AMD savaş tarihiyle ilgili video

156318

Kilopat
Makaleler
5
Beğendiğim bir video olduğu için sizinle paylaşmaya karar verdim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Beğenmeyenler Intel fanboyudur.

Bütün videolar görüş açılarına göre değişmekte.
Merak ettiğim bir şey Intel 11.nesile gelecek olan iris X acaba nasıl olacaklar Intel videosunda oyun oynatığını söylüyor.

Videolarının mantıklı bir yanı yok. Xeon V3 ile R7 2700 ne alaka derdim de FX serisinin en güçlü işlemcisinin güç tüketiminin zaten maşallahı var ve daha sandy Bridge'yi geçemiyor. Videoyu milletin şu Şafak Ercan'ın videosu gibi görenler var sanıyordum oysa cidden ciddiye alanlar var mı bu videoları? 🤣
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İdeloji savaşları bu adamlar daha kendi but ındaki shit silemiyor gelmiş işlemciymiş ekran kartıymış diye millete ders veriyor. Millete ona göre a adam haklı diyor donanım arşivi izlerdim adam Intel 1 işlemcisi hariç hiçbirini önermiyorum dedi çoğu işlemciyi de ben test ettme imkanım oldu ve Intel'in kötü dediği işlemciler birçok AMD işlemcisini 1, 2, 3, 4, 5 FPS fazla ya da az alıyordu çok önemli gibi davranıyorlar her şey bu YouTuber'ların shit yemesi.

Geri
Yukarı