Intel vs AMD

AMD işlemci MSI anakart ve NVIDIA bir ekran kartı alırsanız o sistem güzel olur tavsiyemdir.
AMD'nin stok fanları çok güzel şahsen kullanıyorum.
Teşekkür ederim. İşlemci macunu almam gerekir mi ilaveten? Yoksa daha sonra değiştirmek için
OC yapmayacaksanız yeterli.
Anlamıyorum pek, yapmayı göze alamam sanırsam.😁
AMD der ve giderim nedeni se Donanım Arşivi bunla ilgili Youtube da video çekti.
Ben de öyle düşünüyordum da sadece kafam karıştı bi danışayım dedim teşekkürler.
AMD'nin yeni işlemcileri ısınmıyor. O bütçeye göre alabileceğiniz en iyi işlemci R5 1600 AF bence, ben kendim kullanıyorum gayet iyi bir işlemci. Ama bence biraz bekleyin çünkü piyasa çok uçtu şu an.
Her şey uçmuş abim piyasa ağlıyor maalesef.

1600 AF fiyatına göre iyi bir işlemci fakat Ryzen'in 3100 ve 3300X işlemcileri gelecek yakın zamanda. İstersen bekleyebilirsin ama dolar kuru yerinde durmuyor maalesef :(

3300X oyunlarda Ryzen 5 3600 performansı gösterebilir bu arada. 7700K ayarında olduğu söyleniyor. 7700K da 3600 performansı veriyor oyunlarda.

Tercih sizin açıkçası.

1600 AF fiyatına göre iyi bir işlemci fakat Ryzen'in 3100 ve 3300X işlemcileri gelecek yakın zamanda. İstersen bekleyebilirsin ama dolar kuru yerinde durmuyor maalesef :(

3300X oyunlarda Ryzen 5 3600 performansı gösterebilir bu arada. 7700K ayarında olduğu söyleniyor. 7700K da 3600 performansı veriyor oyunlarda.

Tercih sizin açıkçası.
Fiyatları hangi aralıklarda olacak acaba onların?

Yeni konular

Geri
Yukarı