Intel Wireless AC 9560 Wi-Fi kartı tanınmıyor

345291

Hectopat
Lütfen yardım edebilir misiniz? Driver'i kurdum hala böyle hata veriyor.

Wifi.png

wifi2.png

Driver Booster gibiyse Allah korusun. Bir ara Driver'larımı güncelledi laptoptan ses gelmemeye başladı. İyi ki çözümünü bulabildim
Hayır hayır. Her donanımın kendi sürücüsünü getiriyor. Size tek tek elinizle kurduruyor.
Ayrıca sizin istemediğiniz hiçbir şeyi yapmaz.
Kurun, tarayın. Sorunlu sürücüleri bulacaktır. İçinde bu Wifi kartınız varsa sadece onu onarın. Büyük ihtimalle, Windows, imzasız olduğu için bileşenleri tam kurmamıştır.
O esnada size sorabilir. Sürücü yazılımına güvendiğinizi belirtin. Gerekli bileşenleri kuracaktır.

Hayır hayır. Her donanımın kendi sürücüsünü getiriyor. Size tek tek elinizle kurduruyor.
Kurun, tarayın. Sorunlu sürücüleri bulacaktır. İçinde bu Wi-Fi kartınız varsa sadece onu onarın. Büyük ihtimalle, Windows, imzasız olduğu için bileşenleri tam kurmamıştır.
O esnada size sorabilir. Sürücü yazılımına güvendiğinizi belirtin. Gerekli bileşenleri kuracaktır.

Windows laptopla kurulu bir şekilde geldi. Windows 10 Home var.
Kurun, tarayın. Sorunlu sürücüleri bulacaktır. İçinde bu Wifi kartınız varsa sadece onu onarın. Büyük ihtimalle, Windows, imzasız olduğu için bileşenleri tam kurmamıştır.
Nereden bulabilirim bunu?

Asus monitör aldı arkadaş. Hoparlörü var ama bir türlü sesini çalıştıramadı. Bilgisayarcı çağırmış, yapamamışlar.
Teamviewer ile bağlandım. Driver Talent ile hallettim.
Bazen klavye falan tanımıyor Windows.
Hep derim özürlü işletim sistemidir. İllaki böyle araçlara mahkum ediyor bizi.
Bir deneyin. İşinizi göreceğine eminim.

Link veremem.
Ama Google'da aramanız yeter. Tonla sonuç çıkıyor.

Asus monitör aldı arkadaş. Hoparlörü var ama bir türlü sesini çalıştıramadı. Bilgisayarcı çağırmış, yapamamışlar.
Teamviewer ile bağlandım. Driver Talent ile hallettim.
Bazen klavye falan tanımıyor Windows.
Hep derim özürlü işletim sistemidir. İllaki böyle araçlara mahkum ediyor bizi.
Bir deneyin. İşinizi göreceğine eminim.

Link veremem.
Ama Google'da aramanız yeter. Tonla sonuç çıkıyor.
Hepsi crack (korsan) versiyon ki onlarında çoğunda virüs var.

Yeni konular

Geri
Yukarı