Intel Xeon X5460 microcode yapamamak

fatihdemirag_

Hectopat
İyi günler arkadaşlar, ASUS P5KPL-AM anakartım mevcut, bugün X5460 işlemci satın aldım direk taktım, sistem algıladı ve 4 çekirdekli olarak aktif kullanıyorum, ama bazı videolar izledim microcode atmanız gerekiyor aksi taktirde işlemciniz ısınır vs diyorlardı. İşlemcim 60-65 derece arası gidip geliyor, microcode yapamadım yardımlarınızı bekliyorum.

Hocam hiç de karışık değil ismailtcp kanalı çok da güzel anlatıyor. Ayrıca abimizin kendi siteside var neredeyse her anakart için microcodeler mevcut. Ve bu işlemi masaüstünden de yapabiliyorsun.

Hocam hiç de karışık değil ismailtcp kanalı çok da güzel anlatıyor. Ayrıca abimizin kendi siteside var neredeyse her anakart için microcodeler mevcut. Ve bu işlemi masaüstünden de yapabiliyorsun.
link paylaşır mısınız
Buyur ROM dosyası; P5KPL-AM.rar

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
selamlar, bende 771 pinli X5460 mevcut anakartım 775 pin P5KPL-AM attığınız linki az flash ile yüklersem sorunum kalkacak mı ?
Aç bakalım bir oyun veya işlemci tüketen bir uygulama. PC reset atmaya başlayınca microcode yaparsın 🙂 Sitesi vardı delidded miydi neydi oradan bir araştır istersen.
hocam hiç anlamıyorum ki, yapabileceğim tek şey az flash tan yüklemek, r7 370 ekran kartı 4 gb rama sahibim, call of duty modern warfare 2 oyununda bile kasıyor, kaldı ki metin2 gibi oyunda bile kasma var.

Hocam aslında her türlü şeyi yazmışım yapmanız gereken tek şey Google'ye yazmak ve video izlemek neyse buyrun link XEON 771 TO 775 PIN Microcode BIOS-MOD buradan anakartınızı bulun ve indirin. bu ismailtpc abimizin videolarına göz atın nasıl yapılacağını anlatıyor çok da emek veriyor.
hocam teşekkür ederim lakin benim anakartım Asus P5KPL-AM bu site de P5KPL-AM SE mevcut ne yapmam gerek ?

Geri
Yukarı