Intel’in Yeni Mobil İşlemcileri Ortaya Çıktı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Intel’in Yeni Mobil İşlemcileri Ortaya Çıktı
Lenovo IdeaPad’in yayınlanan özellikleri, Intel’in mobil taraftaki planlarını ortaya çıkardı. 9. nesil işlemcilerinde 14 nanometre üretim teknolojisiyle devam eden Intel’in dizüstü tarafında ne yapacağı merak ediliyordu. Lenovo IdeaPad S530-13IWL model dizüstü bilgisayarın teknik özellikleri yayınlanınca, Intel’in 9. nesildeki mobil işlemci planları açığa çıktı. Core i3-9130U, Core i5-9250U ve Core i7-9550U...

Devamı: Intel’in Yeni Mobil İşlemcileri Ortaya Çıktı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bu ne hız. Millet daha 8.Nesil mobil işlemcili cihazları ya yeni aldı, ya da geçmeyi düşünüyor. 7.Nesil işlemcili imzamdaki cihazı Şubat'da aldım çok az bir zaman sonra 8.Nesil duyruldu. O akdar yıl bekledim 2-3 ay bekleyemedim diye üzülmüştüm olayın sıcaklığı geçmeden 9.Nesil çıktı. Bu böyle giderse 9'u göremeden 10 çıkacak. Normalde satış stratejisi gereği intel böyle şeyleri ertelerdi, geç çıkarırdı artık AMD ne yaptıysa piyasanın alt üst olduğunu şu durumdan bile anlayabiliriz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı