İntergalaktik Technopat turboz savaşları 2. sezon için karakter alımı

Konu Star wars teması üzerinden ilerlediği için büyük bir savaş belki son bölümlerde olabilir.
Komik olduğunu sanan, ama aslında saçma sapan espriler yapıp gülmeyen droidleri öldüren, planını sürekli anlatan ve yenilen kötü karakter bir tip olabilirim. Eğer istersen tabi.
Özel gücüm de gitarı acayip hızlarda çalıp süper sonik ses dalgaları üretebilmem. Karakterin adı da Darth Shredder :D Ama gitarın telleri de lazerden o yüzden bir tek ben çalabiliyorum :)
Dur bi canım çekti, kendime bir theme song yapacağım.

Konu Star wars teması üzerinden ilerlediği için büyük bir savaş belki son bölümlerde olabilir.
Bir örnek bölüm:
Tam kapıyı açacakken bir patlama oldu herkes yere atıldı bir adım sesi vardı.
Etrafa bakındım işte o oradaydı ve yanında korumalarıyla beraber, bizi yoğun atışa tuttular ya binadan atlıyacaktık ölmek üzere ya da geçmişe ışınlanma makinesini kullanacaktık, biz ikinci seçeneği seçtik...

Bir örnek bölüm:
Tam kapıyı açacakken bir patlama oldu herkes yere atıldı bir adım sesi vardı.
Etrafa bakındım işte o oradaydı ve yanında korumalarıyla beraber, bizi yoğun atışa tuttular ya binadan atlıyacaktık ölmek üzere ya da geçmişe ışınlanma makinesini kullanacaktık, biz ikinci seçeneği seçtik...
Fikir olarak zorlanırsam danışacağım hocam.

Merak edenler için aşağı yukarı bu kıvamda ilerleyecek seri.

Son düzenleme:
Fikir olarak zorlanırsam danışacağım hocam.

Merak edenler için aşağı yukarı bu kıvamda ilerleyecek seri.
Hocam eğer isterseniz seriye bir OST hazırlamak isterim. Beğenirseniz kullanırsınız. Ne dersiniz?

Hocam bu arada Star Wars teması olacağımız için gemideki mürettebata bir şey olursa ben uçurabilirim veya bir şeyler yapabilirim. En büyük silahım RTX 3060. Rakipleri Tokatlama XX açılımı ise. Bir anda ışınlar fırlatıyor. Bir diğer özelliği ise tokat şeklinde bir cisim gönderiyor ve o cisim uçarak adamın başını deliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı