İntergalaktik Technopat turboz savaşları beşinci bölüm: Operasyon Sıfır

Aserd

Hectopat
Makaleler
1
Yer
North buganda
Daha fazla  
IG101GrievousIG102-ROTS.png

@Ali Pınar @hadwiger @272054 @342524 @Pop Smoke @sakrucu123 @Efeisot Kmr @300 @Halaxsi @Mechanic Man

‘’Bakın efendim yanlış bir şeyler var,ben baktım arşivlere hiçbir şey söylememişim.’’dedi Huluxsi kitabının kapağını karıştırırken.

Muhafızlar ise oralı değildi,ellerinden çekip yakaladılar ikiliyi.

Mechanic Man ise’’Yav iyi ki seninle oturdum da konuştum.Şu başıma gelenlere bak.’’diye mızmızlandı ama gözlerinde farklı bir amaç vardı.

‘’Hadi çabuk çabuk.’’dedi Ali arkadaşlarına.’’Kaybedecek vaktimiz yok.’’

İkiliyi üstlerine güneş düşecek bir şekilde bırakıp yanlarında beklemeye başladılar.Ellerindeki turboz SSD’ler gıcırdayıp garip sesler çıkartıyor ve Tech birliğinin dikkatini dağıtıyordu.

Birlik önce pozisyon aldı sonrasında ise muhafızların yanına gelen Basghar’ın dediklerini dinledi.

‘’Çakma optimus prime sizinle gurur duyardı çocuklar.Bugün büyük bir gün.Bugün yıllardır uğraştığımız savaşımız bitiyor.Işıklı mışıqlı gamer’ın yardımları sayesinde hepsi bugün ölecek.’’

‘’Ne ölmesi ya?Bize böyle bir şey söylenmedi.Bak benim dayım moderatör söylerim kapatır konunuzu valla.’’dedi Huluxsi öfkeyle.

Basghar ise sadece gülerek baktı ona ve şöyle dedi:’’Onların hepsi artık bizim kontrolümüz altında.Moderatörler ha?Güldürme beni.Koca tarihçisin ama büyük resmi hala göremedin.Hepinizin işi bugün bitiyor.

‘’Sen öyle san.’’dedi ve atladı Hadwiger aşağıya arkadaşları ile birlikte.

Basghar ekran kartlarını görünce geri çekilip şöyle bir baktı onlara

‘’Demek ejderhalı ekran kartı kullanıyorsunuz.Ejderha turboz’u yenemez.Bunu bilmen gerek.Bu arada adınızı hala sormadım.Kimsiniz siz?’’

‘’Ben Hadwiger ve bunlar dostlarım Kef,Ali,Sakru,Viz,Tost ve Stok fan.’’

‘’Şu stok fancı yoktu geçen yanınızda.Onu hangi çöplükten buldunuz?Bu nasıl tasarımmış böyle be?’’

‘’Onu demeyecektin işte.’’dedi İntel stok fan yüzünde buruk bir tebessümle ve fanlarını çalıştırdı.

Oda birden soğumaya ve muhafızlar donmaya başladı.Basghar bunu yapacağını bildiğinden yanında yardımcılarını getirmişti.

‘’Turboz kasaları,çalışmaya başlayın.’’

Kasalar çalışmaya başladı ve fanın çıkardığı soğuk havayı hemen ısıttı ve hatta muhafızların buzunu çözmeyi başardı.

Tüm bunlar olurken Mechanic Man muhafızdan son anda aldığı Psu’yu çıkartıp Basghar’a doğrulttu ve:

‘’Hadi bakalım Basghar,şimdi ne yapacaksın?’’dedi.

Basghar dikkatini saniyelik ona çektiği anda tech birliği huluxsi’yi kurtarmıştı bile.Ama Mechanic Man onlara şöyle dedi:

‘’Beni burada bırakın.’’

Kefeaan ona ulaşmaya çalıştı ama Mechanic Man psu’su ile bacağının dibine ateş edince olayın ciddiyetini anladı.

Yukarıdan gelen gemi ile Efeisot onlara merdiveni uzatıp gelmelerini söyledi.Mechanic Man elindeki Psu’yu stres testine sokmuştu bile,geri dönüş yoktu.

Şöyle dedi Tech birliği giderken:

‘’Balgün için.’’

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşasın, yeni bölüm gelmiş. :D

Geri
Yukarı