İntergalaktik Technopat turboz savaşları dokuzuncu bölüm: Karşı taraf

Aserd

Hectopat
Makaleler
1
Yer
North buganda
Daha fazla  
@Birisi42 @ChaosBoost @Radian @Efeisot Kmr @Ali Pınar @Halaxsi @AXCHNEER @1.9 TDI @Amazing Jaagub. @68055 @Mert Ayıboğan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"Jaguub gitti ama bunları yine de durdurmamız gerekiyor galiba. En azından çıkış için."dedi kurt adam işkembeye.

İşkembe ise "tamam."dercesine başını salladı ve kurt adamın üstüne atladı ve döküldü. Herkes ona bir şeyler olacağını sandı ama kurt adam sadece güzel bir çorba içmiş gibi rahatlamıştı.

Düşündüklerinde haksız olmadıklarını bir süre sonra işkembenin kurt adamın midesinden çıkıp elinde silahlarla beklediğini gördüklerinde anladılar.

İki tarafta hazırdı artık, kavga başlayabilirdi.

Best boy arkaya kurulup PS5'ini hemen hazır pozisyona getirip ateşlemeye başladı ama işkembenin ona sıcak çorbasından fırlatması ile makinesi anında bozuldu. Yanlarında yedek silah olmadığı gibi iki kişiye düşmüşlerdi.

1.9 tdi ve best boy arkada yaralarını tedavi etmeye çalışırken huluxsi onları koruyordu.

"İkiye iki."dedi radian."hadi şunlara güzel bir hamle verelim."

Ve önce Proton'u önden fırlatarak işkembe Mert'in hamle yapmasını beklediler ancak işkembe o kadar aptal değildi ve Radian'ın saldırısını yanlarından geçirip savuşturdu.

Radian elinde PSU'su ile işkembe kurt Adam'a saldırmaya başladı ama birkaç saniye sonra hemen bir siper bulmaya kaçmıştı. Her şey Proton'un hamlesine bağlıydı.

Proton şöyle baktı elindekine: "Arkadaşlarımı yaraladın, aramızdan birini alıp götürdün. Ve şimdi bizi yenmeye çalışıyorsun. O zaman sana tek bir cevabım var. Darboğaz nedir bilir misin?

"Elbette bilirim. İşlemci ve ekran kartı arasındaki uyumsuzluk."

"Peki şimdi elinde ne tutuyorsun?"

"Turboz 9090. Çok güçlü bir karttır. Öyle her şeye gitmez."

"E al o zaman."dedi ve Ryzen işlemcisini fırlattı proton kurt adama.

Kurt adam kendimi korumak için ekran kartını atmak istedi ama çok geçti. İşlemci ve ekran kartı birbirine takılmıştı bile.

"Bum!"

Tozlar yükseldi, yükseldi ve sonunda kurt adam etli bir işkembe görünene kadar durmadı.

Grup bölgeyi terk ederken civardaki köylüler bu tarifi gelenekleri haline getirdiler ve ortaya yeni bir çorba çıktı:

"Kurt adam suyuna işkembe."

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konular hiç komik değil cidden. Kurgu azıcık düzgün olsa bari.
Komedi olsun diye yazmıyor konu sahibi zaten. İnsanları mutlu etmek istediği, içinden böyle geldiği için yazıyor. Ve sırf yazdığı bir metin için saatlerini feda ediyor. Sevmek zorunda değilsiniz ama lütfen saygı duyun.
Ayrıca burası mizah ve eğlence konusu değil.

Bu konular hiç komik değil cidden. Kurgu azıcık düzgün olsa bari.
Kurgu konusunda hikayeyi bir oturuşta uzun sayfalar yazamıyorum çünkü bu seriyi zaten buradaki kişiler için hazırlıyorum ve bundan dolayı gerektiği zaman ilerideki konuları değiştirmem gerekiyor.

Şunu da belirteyim ben hikayede hiçbir zaman konuyu sertleştirmeye veya olayları derinleştirmeye çalışmıyorum.

Her zaman olabilecek en pratik şekilde buradaki okurların önüne sunuyorum çünkü herkesin işi var gücü var oturup benim serimi derinlemesine okumak zorunda değil ki eğer böyle yaparsam konuya bağlanmak yerine konudan ayrılırlar.

Burada bu seriyi yazarken tek bir amacım var o da okurları biraz olsun bu dünyadan uzaklaştırıp bir sonraki bölümde neler olacağını merak etmelerini sağlamak.

Dediğim gibi kurguyu sertleştirme taraftarı değilim çünkü bu okurların çoğunu bayacak bir hamle olur.Bir belki iki dakika eğlenmelerini sağlamak bu seri için daha yararlı.

Kurgu konusunda hikayeyi bir oturuşta uzun sayfalar yazamıyorum çünkü bu seriyi zaten buradaki kişiler için hazırlıyorum ve bundan dolayı gerektiği zaman ilerideki konuları değiştirmem gerekiyor.

Şunu da belirteyim ben hikayede hiçbir zaman konuyu sertleştirmeye veya olayları derinleştirmeye çalışmıyorum.

Her zaman olabilecek en pratik şekilde buradaki okurların önüne sunuyorum çünkü herkesin işi var gücü var oturup benim serimi derinlemesine okumak zorunda değil ki eğer böyle yaparsam konuya bağlanmak yerine konudan ayrılırlar.

Burada bu seriyi yazarken tek bir amacım var o da okurları biraz olsun bu dünyadan uzaklaştırıp bir sonraki bölümde neler olacağını merak etmelerini sağlamak.

Dediğim gibi kurguyu sertleştirme taraftarı değilim çünkü bu okurların çoğunu bayacak bir hamle olur. Bir belki iki dakika eğlenmelerini sağlamak bu seri için daha yararlı.
Hocam mesela ben kendime ne olacağını çok merak etmiştim. Hikayeleriniz çok güzel ve zevkler ve renkler tartışılmaz.

Geri
Yukarı