İntergalaktik Technopat turboz savaşları ikinci sezon altıncı bölüm: Yeni düşmanlar

Aserd

Hectopat
Makaleler
1
Yer
North buganda
Daha fazla  
Baslksz27_20210303094356.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Birisi42 @ChaosBoost @Radian @Efeisot Kmr @Ali Pınar @Halaxsi @AXCHNEER @1.9 tdı @Amazing Jaagub. @68055 @Mert Ayıboğan

‘'Şimdi ne yapacağız? Jaguub kaçtı ne de olsa." dedi best boy.

‘'Onu ancak kendi silahlarımızla alt edebiliriz." diye yanıtladı Ali. "Bundan sonra yapacağımız onun karşı hamlesini beklemek olacak."

Masadaki planlarına bakıp herkesi yanına çağırdı.

‘'Bize ancak karşı saldırı uyguladığımız anda saldırabilir çünkü yerimizi bilmiyor. Hiçbiriniz yaralandınız mı?"

‘'Hayır ama işitsel anlamda pek iyi değiliz." dedi radian uğuldayan kafasının verdiği sersemlikle.

‘'Şimdilik hiçbir şey yapmayacağız o halde. Herkes sağlam bir dinlenmeyi hak etti. Aferin arkadaşlar. Pilot, sen benimle gelebilir misin?"

‘'Elbette Ali."
‘'Bizi yeterince güçlü görmüyorlar, yaptıklarının temelinde bu neden var."

‘'Bu aşağılamaya gelemem basghar bunu sen de biliyorsun."

‘'Biliyorum jaguub, tam da bu yüzden gruba yeni iki üye buldum."

‘'Kimmiş onlar?"

‘'Bir kurt adam ve bir işkembe."

‘'Kurt adam kurtardı diyelim, gezegende garip garip hayvan var ama işkembe ne alaka?"

‘'Bana radyoaktif olduğunu söyledi ben de olur dedim."

‘'O ne demek ki? Bana çok uzak bir evrendeki bir şeymiş gibi geldi."

‘'Hey sen işkembe adam, senin olayın ne?"

‘'Yeşil parlıyorum ve lezzetliyim. Bence yeterli."

‘'Bence de yeterli." dedi basghar. "Ben tatmin oldum açıkçası."

Jaguub bu planı ne kadar sevmemiş olsa da kabul etmekten başka çaresi yoktu:

‘'Tamam, siz ikiniz hemen benimle birlikte keşfe çıkacaksınız. Onları bulana kadar durmak yok."
‘'Bizi bir gün elbet bulacaklar değil mi, Ali?"

‘'Ben böyle olmasından korkuyorum ama evet, bizi bir gün bulacaklar. Ve emin ol bu sefer platin bir gitarla karşına çıkacak."

‘'Önemli değil, balgün'ü bir kez kurtardım, bir daha kurtarabilirim. Bu görevi ben yapacağım."

‘'Emin misin?"

‘'Başka şansımız yok gibi duruyor. Sizin pilotlar uzay eğitimi almamış yetersiz askerler. Vaktim geldi. Son balgün pilotunun son resmi uçuşu."

‘'Bu kadar emin davranma, önümüzde daha uzunca bir yol var."

Son düzenleyen: Moderatör:
İşkembe ilginç bir karakter olmuş.
"Yeşil parlıyorum ve lezzetliyim."
Çok tatmin edici.

Eki Görüntüle 904080

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@Birisi42 @ChaosBoost @Radian @Efeisot Kmr @Ali Pınar @Halaxsi @AXCHNEER @1.9 tdı @Amazing Jaagub. @68055 @Mert Ayıboğan

‘'Şimdi ne yapacağız? Jaguub kaçtı ne de olsa." dedi best boy.

‘'Onu ancak kendi silahlarımızla alt edebiliriz." diye yanıtladı Ali. "bundan sonra yapacağımız onun karşı hamlesini beklemek olacak."

Masadaki planlarına bakıp herkesi yanına çağırdı.

‘'Bize ancak karşı saldırı uyguladığımız anda saldırabilir çünkü yerimizi bilmiyor. Hiçbiriniz yaralandınız mı?"

‘'Hayır ama işitsel anlamda pek iyi değiliz." dedi radian uğuldayan kafasının verdiği sersemlikle.

‘'Şimdilik hiçbir şey yapmayacağız o halde. Herkes sağlam bir dinlenmeyi hak etti. Aferin arkadaşlar. Pilot, sen benimle gelebilir misin?"

‘'Elbette Ali."
‘'Bizi yeterince güçlü görmüyorlar, yaptıklarının temelinde bu neden var."

‘'Bu aşağılamaya gelemem basghar bunu sen de biliyorsun."

‘'Biliyorum jaguub, tam da bu yüzden gruba yeni iki üye buldum."

‘'Kimmiş onlar?"

‘'Bir kurt adam ve bir işkembe."

‘'Kurt adam kurtardı diyelim, gezegende garip garip hayvan var ama işkembe ne alaka?"

‘'Bana radyoaktif olduğunu söyledi ben de olur dedim."

‘'O ne demek ki? Bana çok uzak bir evrendeki bir şey miş gibi geldi."

‘'Hey sen işkembe adam, senin olayın ne?"

‘'Yeşil parlıyorum ve lezzetliyim. Bence yeterli."

‘'Bence de yeterli." dedi basghar. "ben tatmin oldum açıkçası."

Jaguub bu planı ne kadar sevmemiş olsa da kabul etmekten başka çaresi yoktu:

‘'Tamam, siz ikiniz hemen benimle birlikte keşfe çıkacaksınız. Onları bulana kadar durmak yok."
‘'Bizi bir gün elbet bulacaklar değil mi, Ali?"

‘'Ben böyle olmasından korkuyorum ama evet, bizi bir gün bulacaklar. Ve emin ol bu sefer platin bir gitarla karşına çıkacak."

‘'Önemli değil, balgün'ü bir kez kurtardım, bir daha kurtarabilirim. Bu görevi ben yapacağım."

‘'Emin misin?"

‘'Başka şansımız yok gibi duruyor. Sizin pilotlar uzay eğitimi almamış yetersiz askerler. Vaktim geldi. Son balgün pilotunun son resmi uçuşu."

‘'Bu kadar emin davranma, önümüzde daha uzunca bir yol var."

Aklıma bu geldi:
🤣.
Çok güzel olmuş. :)

Geri
Yukarı