İntergalaktik Technopat turboz savaşları ikinci sezon dördüncü bölüm: Gemide

Aserd

Hectopat
Makaleler
1
Yer
North buganda
Daha fazla  
Baslksz17_20210225223232.png

@Birisi42 @ChaosBoost @Radian @Efeisot Kmr @Ali Pınar @Halaxsi @AXCHNEER @1.9 TDI @Amazing Jaagub.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Müzikler ve çizimler @Amazing Jaagub hocamızın eseridir.

‘'Dikkat edelim hocam, yan taraftan onlarca droid geliyor."dedi proton.

‘'Tamam sen o tarafı merak etme, orayı 1.9 tdi tutuyor."dedi pilot ilerlerken. Zaman azalıyor, bir şeyler yapmaları gerekiyordu.

Geminin üst bölümüne geçtiklerinde arkada onları korumaları için şimdiden üç kişi bırakmışlardı bile. Durmadan ilerlediler tüm koridor boyu.

İşin ilginç yanı bu bölümde hiçbir robot olmamasıydı. Sanki hepsi bilerek aşağı tarafa yollanmıştı ve bu bir egoyu temsil ediyordu.

Gemideki büyük kapının dibine vardıklarında ne olacağını bilmeseler de açtılar ve içeriye girdiler.

İçerisi önce zifiri karanlıktı ancak bu uzun sürmedi. Jaagub'un üstünde beliren spot ışıkları elindeki çöp adam çizimini gösteriyordu. Bunu Jaagub'un oğlu çizmiş olmalıydı.

Pilot sert bakışlarıyla tepkisiz bir şekilde doğrulttu silahını Jaguub'un üzerine.

Jaguub ise gülümseyerek tepki verdi onların bu hareketine:"gerçekten acınası bir hareket biçimi. Hiç medeni değil. Bundan dolayı sizi kınıyorum ilk başta. Sonrasında ise yepyeni bir parçam var ve henüz kimse dinleme şansını bulamadı. Dinlerseniz sevinirim."

Tam bunlar yaşanırken huluxsi kendini bir robot gibi çevirerek Jaguub'un elindeki kağıda ateşledi.

Jaguub tavrını bozmadan kağıda baktı, çoktan delinmişti.

‘'Peki öyleyse, bunu siz istediniz."dedi ve sırtındaki gitarını elleriyle birleştirdi ve çalmaya başladı:

Robotum bir turboz canavarıdır.
Fanlar ve darboğaz.
Sıcak sıcak ve daha sıcak.
Aklınızı başınızdan koparma garantisi.

Düşük kalite düşük ücret.
Sonsuz bir oyun zevki.
Ve kargo ücreti sizden.
Denemek ister miydiniz?
------------------------------------
Ali ise bu sırada meditasyondaydı.

Bir gölün ortasında oturmuşlar efeisot ile konuşuyorlardı.

‘'Bana cevap ver efeisot, ustam."

‘'Gönderdiklerin senin yıllardır beklediğin grup Ali. Yıllardır peşine çıkmadığı için son bulduklarını yarı yolda bırakıp bana danışmaya geldin çünkü sıkıldın öyle değil mi?"

‘'Sıkılmadım ustam. Garanti ettirmek istedim."

‘'Bunun için de böyle tehlikeli bir zamanı seçtin."

‘'Onlar başlarının çaresine bakabilecek kadar güçlü kişiler ama madem öyle, riske bırakmamalıyım değil mi ustam?"

‘'Evet, öyle yapmalısın."

Ali hızlıca gemisine bindi ve hiperuzaya çıkıp geminin olduğu yere geldi. Endişeliydi.

‘'Bir daha olmaz, olmamalı."

Karakterinizi @Amazing Jaagub hocamıza tanımlarsanız sevinirim. İlerdeki bölümlerde yeni çizimler gelebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu seri Technopat için çok şey ifade ediyor hocam. Böyle devam edin. Seviliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı