İntergalaktik Technopat Turboz Savaşları İkinci Sezon Sekizinci Bölüm: Ölüm

Aserd

Hectopat
Makaleler
1
Yer
North buganda
Daha fazla  
@Birisi42 @ChaosBoost @Radian @Efeisot Kmr @Ali Pınar @Halaxsi @AXCHNEER @1.9 tdı @Amazing Jaagub. @68055 @Mert Ayıboğan.

‘'Neredeyiz biz?"dedi Jaguub, pilota.

Pilot ise şöyle cevapladı: "Çıkışa yakın bir yerlerde."

‘'Technopat Sosyal'den ayrılıyorsunuz."tabelası olan koca bir yer. Pilotun arka tarafından güneş vuruyor ancak yüzü belli değil. Buna karşılık Jaguub'un uzun saçları ve terlemiş yüzü oldukça belli bir şekilde onun karşısında.

Ayaklarının altından akıp giden suların içinde mezar taşları var ve pilot Jaguub'a bakıp gülümsüyor.

‘'Yok, bunu yapamazsın, ikimiz de hala ayaktayız ve bu hikayeden ayrılmayacağız."

‘'Hayır, ikimizde ölüyüz aslında. Kurt adam ve işkembe saldırımdan yan taraflara kaçtıkları için kurtuldular ama sen tam ortadaydın ve bunu savuşturamadın. Şimdi bir oyun oynayacağız. Ama sakin ol Jaguub, telaşa verme kendini. Gel sana bir iki bir şeyler anlatayım. Mezarlar şehirlerin dış taraflarında olur değil mi? Bizde ölümle yaşam arası bir yerdeyiz gidip geliyoruz şimdi. Bu da demek oluyor ki ölüler yanımıza gelebilir. Ve ne yazık ki bu kadar gelmişken seni bırakmadan dönmeyecekler. Bu yüzden Turboz robotu seçmek yanlış bir tercihti."

‘'Bunu yapamazsın bu imkansız. Gitarım nerede? Gitarımı verin çabuk."

‘'Platinde olsa hiperuzaya dayanamadı Jaguub. Ekipmansız kaldın."

‘'Olmaz! Kabul etmem! Beni yenemezsin."

‘'Bunu ben yapmayacağım zaten, bunu arkadaşlarım yapacak."

Ve Jaguub boşluktan dayak yemeye başladı birden. Kafasına o kadar sert bir darbe aldı ki aklında ki notaları bile unutmuştu. "Beethoven, Mozart, Queen aklıma başka gelmiyor. Aklıma başka kimse gelmiyor! Ne yaptın bana?"

‘'Hiçbir şey yapmıyorum Jaguub. Aslında gelen bu yumrukları da hissetmemen lazım. Sadece ölüyorsun. Başka bir şey yok."

‘'Katil kraliçe gel al beni çabuk! Bunlar beni burada durduracak. Hayır, daha albümlerim bitmedi. Olmaz, olamaz!"

‘'Ve böylece bir sonraki mekanına geldin Jaguub." dedi pilot yere çökmüş bir halde Balgün'e bakarken.

‘'Derin bir uykuya geçiyorum muhtemelen. Gerisi sizde çocuklar."

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı