İntergalaktik Technopat turboz savaşları ikinci sezon yedinci bölüm: Kaybolanlar

Aserd

Hectopat
Makaleler
1
Yer
North buganda
Daha fazla  
271a799d5a9d5351683d89bff6d458e0.jpg

@Birisi42 @ChaosBoost @Radian @Efeisot Kmr @Ali Pınar @Halaxsi @AXCHNEER @1.9 TDI @Amazing Jaagub. @68055 @Mert Ayıboğan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Jaguub, kurt adam hacker ve işkembe Mert tech grubunu ararken karşılarında pilotun belirmesini beklemiyorlardı.

Şapkasını çıkarmış ve arkadaşlarını yanına alıp gelmişti işte. Jaguub gökte ararken yerde bulmuştu onları.

‘'İşte buradayım gitarcı." dedi Jaguub'a.

‘'Hala iyi bir solist bulamadım ve bu sefer silahını kırmadan durmayacağım." diye karşılık verdi Jaguub da.

Silahlarını çekmeden önce onlar hala konuşurken Jaguub'un yanındaki kurt adam ve işkembe düşmanın üzerine saldırdı ve muharebe başlamış oldu.

1.9 TDI kendini koca bir yaratığa dönüştürerek önce işkembeyi yedi, sonrasında kurt adam ile dövüşmeye başladı. Jaguub gafil avlanmıştı.

‘'Siz öyle sanın." dedi ve gitarını sertçe çalmaya başladı. Aynı Ali'nin dediği gibi gitarını bu sefer platinden yaptırmış ve turboz merkezindeki demircilerden üç yıl garanti almıştı.

Yarattığı ses dalgaları o kadar güçlüydü ki bir an için yanlarında devasa bir ordunun olduğunu düşüncesi geldi tech grubunun aklına.

Yaratılan bu dalga ile yerlere savrulan tech grubunun imdadına kimse gelmeyecekti çünkü üsten çıkarken kimseye bir b planı olarak bile söylememişlerdi.

Pilot dağılan saçlarının ardından arkadaşlarına baktı, hepsi yerde yatıyordu.1.9 TDI bile eski haline dönmüş ve işkembe ile kurt adam sapasağlam ayaktaydı.

Eski anılarını hatırladı ve bağırdı:

‘'501!"

Hemen yanına uçağı geldi ve otomatik açılan kapısının içinden geçerek tekrar gemisine bindi pilot.

Tech grubu ilk başta pilotun onları terk ettiğini düşünüyordu ama haksız da sayılmazlardı.

‘'302'ci protokolü başlat, ilerliyoruz."

‘'Bunun ne ifade ettiğini bir kez daha açıklamamı ister misiniz efendim?"

‘'Hayır ne anlama geldiğini hatırlıyorum, protokolü başlat."

Ve gemi bir anda hiperuzaya çıktı ve Jaguub, kurt adam ve işkembenin içinden geçti.

Dördü de yok olmuştu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yokum :) ama güzel olmuş elinize sağlık biraz daha uzun aralıklarla uzun yazı paylamanızı da öneririm.

Öldürdün lo beni. Öldürdün beni. Naptın yav. Yav öldüm anam öldüm. :(
Oha yani içimden geçtin
Hocam daha okumamıştım ya. Niye spoiler verdiniz? 😀 Tamamını ders olduğu için okumadım ama o kısmı gördüm önceden zaten.😀

Hocam ne zaman isterseniz öldürebilirim. Benim için sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı