İnternat sağlayıcı önerisi

joebarbao

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlmeci: İntel İ5 10400f Ekran Kartı: Asus Dual Rtx 2060 6 gb Ram:Pny 2*8 3200MHz Ssd: Kioxia Exceria 480GB sata Hdd: Seagate Barracuda 1TB Monitör:Rampage 23,8" RM-344 Led 144Hz 1ms Klavye:Gamebooster G918 Red Switch Beyaz Mouse:Razer Deathadder Essential Beyaz
Merhaba arkadaşlar, hangi internet firmasına geçebilirim? Tavsiye ettiğiniz var mı? Oturduğum binada 80 Mbps'ye kadar veriyor. Kablonet'te 100 Mbps'ye kadar veriyor ama binada sadece UyduNet ve Türk Telekom kutusu var bunu da anlamadım. Yardım eder misiniz?

Ben şahsen Türk Telekom kullanıyorum. Lokasyondan lokasyona fark ediyor. Ama ben Türk Telekom'da şu ana kadar sorun yaşamadım, destek sistemi kaliteli.

Ben şahsen Türk Telekom kullanıyorum. Lokasyondan lokasyona fark ediyor. Ama ben Türk Telekom'da şu ana kadar sorun yaşamadım, destek sistemi kaliteli.
ben her konuda sıkıntı yaşadığım için bıktım artık kullanmak istemiyorum.

Altyapınız stabilse Netspeed önerebilirim. Fiyatı ve fiyatına göre kalitesi gayet iyi.

Geçiş sürecimle ilgili detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz:

Geçmeye karar verirseniz, mail adresinizi bırakmanız durumunda indirimden yararlanabileceğiniz kod iletebilirim.

@joebarbao Ben 2 aydır kullanıyorum aktif olarak, herhangi bir sorun yaşamadım. Altyapınızda sürekli kopma vs. olmuyorsa kesinlikle öneririm. Yani altyapınız iyiyse bir sorun yaşamazsınız.

Altyapınız stabilse Netspeed önerebilirim. Fiyatı ve fiyatına göre kalitesi gayet iyi.

Geçiş sürecimle ilgili detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz:

Geçmeye karar verirseniz, mail adresinizi bırakmanız durumunda indirimden yararlanabileceğiniz kod iletebilirim.

Hocam normalde tüktelekom kullanıyorum ara sıra düzensiz çalışıyor stabil olmasından emin değilim. Netspeed'i ilk defa duyuyorum iyi mi ki?

Geri
Yukarı