İnternational 2015'te neler oluyor?

gobelcan

Hectopat
Daha fazla  
Turnuvalar ne durumda haberiniz var mı ?Takımların durumları nasıl?Sizce Zeus'a mı yoksa Queen of Pain'e mi arcane gelmeli? İmmortal itemler hakkında ne düşünüyorsunuz? Favori takımınız hangisi?

Eğer Lounge kullanıyorsanız secreta basın derim, Takım agustosta ilk kuruldugu andan beri takip edip fanatik biçimde destekliyorum fly ayrıldıgından beri offlane işkencesinden kurtuldular ve üstüne bana ve çoğu kişiye göre en iyi carry oyuncusu arteezy takıma katıldı. Her ne kadar eg fearın katılımıyla domine etse de summitde oldugu gibi ti5'de de secret alcaktır. Arcana showdowna gelirsek, üzülerek de olsa zeus kazanacak diyorum. Gosu ve bir cok sitenin anketinde zeus acık ara kazandı. Bu kadar meta dışı zayıf bi karakterin 2015'in parlayan 2 numara herosunu yenecek olması cok can sıkıcı. Heleki söz konusu dış görünüş olunca ( sonucta qop dotanın en alımlı herosu )

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı